reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny. Widzę ,że nie tylko ja źle spałam [emoji849]
Dzień się jakoś zbyt dobrze nie zapowiada. W południe jadę do szefowej z info o ciąży więc stresuje się bardzo
Mdłości mnie dopadły i nie mam siły zwlec się z wyrka...
Miłego dnia Wam życzę o trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty [emoji846]
 
Hej. U mnie noc ok, za to poranek z doopy. Trochę brzuch mnie boli i jak się podcieralam to są brązowe uprawy, albo plamienia. Więc już jestem zła i czarna wizja wkoło
 
Będzie dobrze, u mnie w Malezji tez mniej tych badań, a przynajmniej do 11 tygodnia i może to nie takie złe... człowiek mniej się stresuje. Bety w ogóle nie sprawdzałam i dzidzia jakoś się rozwija ;)
Ale u nas na nfz takze tak jest, przynajmniej bylo lata temu. Lekarz badaniem potwierdzal ciaze,kazal sie oszczedzac, a na usg kierowal kolo 12 tyg. I wg mnie to bylo calkiem ok.
Teraz kobiety same chodza prywatnie co 2 tyg najlepiej juz od 2 tyg ciazy 😅 ja to poniekad rozumiem, sama bym chetni podgladala dzidzie czesto, ale nie ma co popadac w paranoje.
 
Ja dziś średnio spałam o 1 siusiu później nie wygodnie,na lewym boku mnie ciągnie brzuch i biodra bolą, na prawym to samo prócz bólu bioder. Na plecach ok a po chwili krzyż boli.. na brzuchu nie ok.. Zwariować mozna 🙄 dodatkowo sobie ała zrobiłam w czoło bo gdy śpię mam mimowolne ruchy i mocno się drapnelam bo akurat miałam rękę na czole.. 🙄
Powodzenia wizytujacym ❤
 
Ale u nas na nfz takze tak jest, przynajmniej bylo lata temu. Lekarz badaniem potwierdzal ciaze,kazal sie oszczedzac, a na usg kierowal kolo 12 tyg. I wg mnie to bylo calkiem ok.
Teraz kobiety same chodza prywatnie co 2 tyg najlepiej juz od 2 tyg ciazy 😅 ja to poniekad rozumiem, sama bym chetni podgladala dzidzie czesto, ale nie ma co popadac w paranoje.
Ja mam wizyty co dwa tyg na NFZ z usg :) tak też było dwa lata wcześniej gdy bylam 😊🙃
 
U mnie dziś pobudka o 4, córka postanowiła wcześniej wstać, a zaraz praca[emoji85] ogólnie czuję się dobrze, czasem lekkie pobolewanie podbrzusza, jeszcze tydzień do pierwszej wizyty, więc coraz bardziej się denerwuje[emoji85]
 
reklama
Ale u nas na nfz takze tak jest, przynajmniej bylo lata temu. Lekarz badaniem potwierdzal ciaze,kazal sie oszczedzac, a na usg kierowal kolo 12 tyg. I wg mnie to bylo calkiem ok.
Teraz kobiety same chodza prywatnie co 2 tyg najlepiej juz od 2 tyg ciazy 😅 ja to poniekad rozumiem, sama bym chetni podgladala dzidzie czesto, ale nie ma co popadac w paranoje.
Zgadzam się. Sama poszłam za wcześnie na nfz bo to pierwsza ciąża i nie wiedzialam kiedy się idzie. Pierwsza wizyta sprawdzanie tylko reka czy macica się powiększyła, druga tak samo, na trzecią zapisał mnie tez w tym samym miejscu wiec nadal bez usg bo nie ma w tym miejscu nawet sprzętu. Jak chce robic usg to kieruje na inny adres. A 3 wizyta to będzie u mnie 9 tydzień. No ale przechodzę prywatnie, bo nie ukrywam że chciałbym wiedzieć czy serduszko juz bije. Dzisiaj 7 tydzień sie zaczyna. Wizyte mam za 10 dni prywatnie :)
 
Do góry