reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja poronilam w październiku w PL I wtedy podjęliśmy decyzję o mojej przeprowadzce. I bach!!! Ciąża. Dobrze ze mam progesteron z pl bo przecież tutaj to czysta natura😁. Ale staram się pozytywnie nastawić. Fakt faktem jestem spokojniejsza. Nie ma bety, nie biegam jak ostatnio czy przyrosty dobre itd.. Ale coś tam w głowie siedzi. 10.02 idę do lekarza żeby zobaczył co ja zmajstrowałam przy tym noworocznym szampanie. 🤣
Będzie dobrze, u mnie w Malezji tez mniej tych badań, a przynajmniej do 11 tygodnia i może to nie takie złe... człowiek mniej się stresuje. Bety w ogóle nie sprawdzałam i dzidzia jakoś się rozwija ;)
 
Ja tez dziś miałam zaparcia jak nigdy :( wcześniej biegunka a teraz za nic nie mogę się za przeproszeniem wysr*c 😣😡. I jeszcze jak już się zalatwilam to razem z krwią kupa tego parcia chyba🤣
Niestety ja zmagam się z dużymi zaparciami j wzdeciami. Do toalety pędzę chyba już tylko po kawie albo przed wizyta u gine z nerwów 😂 ale kurde nje mlge się tak denerwować i za dużo kawy pic, bo żadna z tych opcji nie jest zdrowa 😂😂
 
Ja dwa dni po zrobieniu testu dostałam telefon z propozycją pracy, a tak długo czekałam na ten telefon. Nie pracuje juz 4 miesiące i mam dość siedzenia juz w domu. No ale przecież nie pojde w ciąży do pracy musiałam ściemniać że pracuje już. Dobrze ze ciągne l4 po ustaniu zatrudnienia, bo mam nadzieję, że ginekolog przedłuży na wizycie ;)
U mnie to samo, miałam zmieniać prace - kolejny etap rozmów kwalifikacyjnych, potwierdzających mam mieć za 2/3 tygodnie i co „dzień dobry, w sumie to chciałam powiedzieć, ze jesteś w 3 msc” 😂😂😂
 
Niestety ja zmagam się z dużymi zaparciami j wzdeciami. Do toalety pędzę chyba już tylko po kawie albo przed wizyta u gine z nerwów [emoji23] ale kurde nje mlge się tak denerwować i za dużo kawy pic, bo żadna z tych opcji nie jest zdrowa [emoji23][emoji23]
Ja przed wizytą u gin też magicznego rpzwolnionka dostałam. Powinnyśmy gina co drugi dzień odwiedzać zatem [emoji1787][emoji1787] to by było zbawienne dla jelit [emoji1787] ale niwkoniecznie dla malucha. Na mnie działa kiwi.... Mam zatem w domu spory zapas [emoji1787] jedno kiwi daje radę, przwkonałam się wczoraj.
 
Witam Dziewczyny, miłego dzionka, spokojnego. Ja nockę mam do tyłu, córka akurat dzisiaj musiała przylezc do nas :( paskudnie się czuje, nie wiem, jak przetrwam ten pierwszy trymestr :(
 
reklama
Do góry