reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

gdybyś dwa dni wcześniej chociaż wzięła zwolnienie to byś mogła ciągnąć, sama kadrowa mi podpowiedziała a że leczyłam się na kręgosłup to wzięłam a po 2tyg wyszła ciąża [emoji2960]
To Ci się udało :-)

Zaraz osiwieję. Zdjelam stanik to standardowo zawyłam z bólu. A teraz spokojnie, sutki nawet bardziej szczypią przy dotknieciu niż bolą. Stara baba, wiem, i glupie pytanie zadam. To już organizm się przyzwyczaja do ciąży tak szybko? Bo w sumie nie pamiętam, liedy mniw cyce przestaly bolec jak 14 lat temu z młodą bylam w ciazy. A z kolei 3 lata temu dość szybko mnie przestaly boleć, a dzien czy dwa pozniej zaczely się plamienia. Przepraszam ze sieję ferment :-/
 
reklama
To Ci się udało :-)

Zaraz osiwieję. Zdjelam stanik to standardowo zawyłam z bólu. A teraz spokojnie, sutki nawet bardziej szczypią przy dotknieciu niż bolą. Stara baba, wiem, i glupie pytanie zadam. To już organizm się przyzwyczaja do ciąży tak szybko? Bo w sumie nie pamiętam, liedy mniw cyce przestaly bolec jak 14 lat temu z młodą bylam w ciazy. A z kolei 3 lata temu dość szybko mnie przestaly boleć, a dzien czy dwa pozniej zaczely się plamienia. Przepraszam ze sieję ferment :-/
Ja się nie znam. Mnie tam nic nie boli tylko trochę sutki szczypią. Sama jestem zdziwiona w poprzedniej ciąży jeszcze przed okresem mnie cycki wrały, a teraz nic
 
A powiedzcie mi te spodnie i legginsy ciążowe to się bierze ten rozmiar który się nosi normalnie czy jakiś większy z racji brzucha? ja jeszcze nie kupuję nic ciążowego bo w moich ciuchach daję radę, ale martwią mnie te wzdęcia i uciskające spodnie. Jeśli teraz będę musiała częściej w pracy się pojawiać to chyba pora zacząć szukać wygodnego dołu.
Ja noszę S, wzięłam S i są w nogach i tyłku dobre, a jeszcze ciut za duże w miejscu na brzuch :)
Kupiłam dlatego, że wszystkie spodnie miałam dopasowane a teraz nie mogę zapiąć w nich guzika
 
To Ci się udało :-)

Zaraz osiwieję. Zdjelam stanik to standardowo zawyłam z bólu. A teraz spokojnie, sutki nawet bardziej szczypią przy dotknieciu niż bolą. Stara baba, wiem, i glupie pytanie zadam. To już organizm się przyzwyczaja do ciąży tak szybko? Bo w sumie nie pamiętam, liedy mniw cyce przestaly bolec jak 14 lat temu z młodą bylam w ciazy. A z kolei 3 lata temu dość szybko mnie przestaly boleć, a dzien czy dwa pozniej zaczely się plamienia. Przepraszam ze sieję ferment :-/

Mnie rano tez mniej bolały. W poprzedniej ciąży przestały bolec z dnia na dzień, wiec w panice poleciałam do jakiekolwiek lekarza na usg. Dzisiaj wygrzebalam ten wynik i wtedy to było 9+4, a dzisiaj mam 9+2, wiec się zgadza :)
 
Mnie rano tez mniej bolały. W poprzedniej ciąży przestały bolec z dnia na dzień, wiec w panice poleciałam do jakiekolwiek lekarza na usg. Dzisiaj wygrzebalam ten wynik i wtedy to było 9+4, a dzisiaj mam 9+2, wiec się zgadza :)
W poprzedniej ciazy nawet do 9+2 nie dotrwalam :-) a córkę urodizlam dzień przed terminem. Oby teraz bez przeszkód. Może jutro zabolą mocniej.
 
Ja się nie znam. Mnie tam nic nie boli tylko trochę sutki szczypią. Sama jestem zdziwiona w poprzedniej ciąży jeszcze przed okresem mnie cycki wrały, a teraz nic
Mnie teraz zaczely boleć sutki przy dotyku kilka dni po owu. I dodatkowo cycki zaczely bolec jakoś później , z dzień czy dwa przed testem, a zawsze przed okresem bolały od owu. Uch. No zobaczymy. Czasami mi się zdarza pomarudzić :-/
 
reklama
Do góry