reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej. Od 2 dni przypomnialam sobie co oznaczają ciążowe hormony. Jestem okropn. Na wszystko i wszystkich okropnie dre jape :(.. Dzis poprosilam mojego męża zeby wziął moja córke na dwor bo muszę mieć z godzinę spokoju.. Moze to dodatkowo spowodowane jest tym, ze jutro mam wizytę u lekarza (na 17:30) i będzie to 6+5 także liczę na to, ze zobaczę piękne, zdrowe serduszko.. a we wtorek muszę powiedzieć w pracy, ze jestem w ciazy. Ciągle myslalam, ze zostanę tam do końca tygodnia i pójdę ns zwolnienie lekarskie ale nie wiem czy dam rade tyle siedzieć w domu.. Musze to powaznie przemyśleć. I nie ukrywam, ze okropnie stresuje mnie to jak czytam tr wszystkie historie o poronieniach po 10 tydz+. Chciałabym zacząć w pełni cieszyć się ta ciąża ale jakoś jeszcze nie umiem.. Mam wrazenie ze to juz jest Bog wie ktory tydzień. Moze dlatego, ze dowiedzialam ske o niej w 25 dniu cyklu czyli 3+4. A jak poszlam do lekarza to okazalo soe, ze ciaza jest mlodsza o 4 dni. Czyli dowiedziałam sie o niej w 3+0.. Mozna powiedzieć, ze czekam na serduszko juz 4 tygodnie a to jakby nieskończoność. Sama siebie mam dzis dosc.
 
reklama
Apropo jedzenia to wyslalam dziś męża po chińskie jedzenie. Tzn chinski makaron smażony z warzywami i wieprzowina w kolorowym pieprzu. Jak mi nie bedzie smakowalo to sie chyba poplacze [emoji14]
 
Hej. Od 2 dni przypomnialam sobie co oznaczają ciążowe hormony. Jestem okropn. Na wszystko i wszystkich okropnie dre jape :(.. Dzis poprosilam mojego męża zeby wziął moja córke na dwor bo muszę mieć z godzinę spokoju.. Moze to dodatkowo spowodowane jest tym, ze jutro mam wizytę u lekarza (na 17:30) i będzie to 6+5 także liczę na to, ze zobaczę piękne, zdrowe serduszko.. a we wtorek muszę powiedzieć w pracy, ze jestem w ciazy. Ciągle myslalam, ze zostanę tam do końca tygodnia i pójdę ns zwolnienie lekarskie ale nie wiem czy dam rade tyle siedzieć w domu.. Musze to powaznie przemyśleć. I nie ukrywam, ze okropnie stresuje mnie to jak czytam tr wszystkie historie o poronieniach po 10 tydz+. Chciałabym zacząć w pełni cieszyć się ta ciąża ale jakoś jeszcze nie umiem.. Mam wrazenie ze to juz jest Bog wie ktory tydzień. Moze dlatego, ze dowiedzialam ske o niej w 25 dniu cyklu czyli 3+4. A jak poszlam do lekarza to okazalo soe, ze ciaza jest mlodsza o 4 dni. Czyli dowiedziałam sie o niej w 3+0.. Mozna powiedzieć, ze czekam na serduszko juz 4 tygodnie a to jakby nieskończoność. Sama siebie mam dzis dosc.
Rozumiem cię bo też mam stresa.. Weź sobie relaksującą kąpiel z dobra muzyką i się wycisz trochę będzie dobrze ❤
 
reklama
Ja jadłam gdzieś o 18
Czyli takie pozne i nocne jedzenie może obniżyć poranny cukier?
Ja się zupełnie nie znam,w dzień godzinę po jedzeniu dziś miałam 107 więc ok
Po obiedzie idę badać za pół godz. Czyli też po godzinie i zobacze
Jak najbardziej, szklanka wody tez nie zaszkodzi🤗
 
Do góry