reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Dobrze że jakieś objawy mamy, to jest dobry omen.

Swoją drogą, robę sobie maraton: Omen, Omen 2, Omen 3. Uwielbiam te filmy. Stare horrory. Teraz mam czas na oglądanie w końcu, a w kolejce za dnia ze 40 ksią_ek nieprzeczytanych, główniw mojego ukochanego Kinga i Robina Cooka [emoji3059]
Też lubię oglądac horrory [emoji16] tyle, że tylko z mężem. Sama się boje [emoji23]Omena to już tym bardziej bym sama nie obejrzała[emoji23]
 
reklama
Ja nigdy w życiu zgagi nie miałam, a Bobas owłosiony się urodził :)
Ale miałam jakaś obsesje, żeby tylko łysy nie był po urodzeniu, że jak go zobaczyłam to krzyczałam do męża „patrz, ma włosy, ma włosy!” a położna na to „a co, miał nie mieć?” [emoji23]
Ja mialam caly 3 trymestr zgage a syn caly owlosiony za to przyjaciółka nie miała wcale i tez owlosiona wiec to zabobon jak dla mnie[emoji87]
 
Wiecie ze ja jestem 2 raz w ciazy a dopiero teraz slysze o tym grillu [emoji23][emoji87]
My grilla co weekend w wakacje odpapalismy i tez cale wakacje bylam w ciazy. Jadlam mieso z grilla ciagle. W sumie mnie przekonuja jakies rzetelne zrodla a nie gazetki czy inne takie. No i w tej ciazy w wakacje tez zamierzam jesc z grilla. I nie sadze by kielbaska byla bardziej azkodliwa niz zapalenie papierosa. Ale kazdy ma swoje zdania wydaje mi sie ze nie ma sensu sie klocic. Pamietajcie by sie szanowac i delikatnie przedstawiac swoje zdanie by kogos przypadkiem nie urazić [emoji4]Dobrej nocy Wam życzę.
 
Gazeta Olsztyńska nie jest badaniem naukowym. Nie twierdzę, że jedzenie z grilla jest zdrowe - nie, nie jest. Ale stwierdzenie, że palenie papierosów jest mniej szkodliwe, to jakiś odlot. Takiego twierdzenia nie popierają dostępne badania naukowe. Nie jest to moja dziedzina, ale jestem pracownikiem naukowym na Uniwersytecie i wydaje mi, że potrafię odróżnić naukę i rzetelne badania od chwytliwych frazesów. Palenie jest wyjątkowo szkodliwe. Zjedzenie kiełbaski z grilla, raz na jakiś czas na pewno takiej krzywdy nie wyrządzi. Z lekcji chemii można się dowiedzieć o szkodowości kontaktu aluminium z wysoką temperaturą, zresztą nie ważne, chce jedynie powiedzieć:

jeśli mamy wybierać między kiełbasą a fajką - zdecydowanie lepiej zjeść kiełbachę. Zdziwię się, jeśli Twój lekarz stwierdzi inaczej. A stać pod grillem, czy ogniskiem nigdy nie jest dobre. Aż dziw, że człowiek się tak świetnie zaczął rozwijać po "wymyśleniu" ognia... ;-)
Ufff całe szczęście, że mamy tu pracowników naukowych na Uniwersytecie znających się na wszystkich dziedzinach, dzięki za rozwiązanie wątpliwości związanych z kiełbaska <3
 
Dobrze że jakieś objawy mamy, to jest dobry omen.

Swoją drogą, robę sobie maraton: Omen, Omen 2, Omen 3. Uwielbiam te filmy. Stare horrory. Teraz mam czas na oglądanie w końcu, a w kolejce za dnia ze 40 ksią_ek nieprzeczytanych, główniw mojego ukochanego Kinga i Robina Cooka [emoji3059]
Kocham Kinga ❤ i Mastertona dokladnie Graham Mastertone ,też ciekawie pisze;) horrory też lubię 🙃
 
Gazeta Olsztyńska nie jest badaniem naukowym. Nie twierdzę, że jedzenie z grilla jest zdrowe - nie, nie jest. Ale stwierdzenie, że palenie papierosów jest mniej szkodliwe, to jakiś odlot. Takiego twierdzenia nie popierają dostępne badania naukowe. Nie jest to moja dziedzina, ale jestem pracownikiem naukowym na Uniwersytecie i wydaje mi, że potrafię odróżnić naukę i rzetelne badania od chwytliwych frazesów. Palenie jest wyjątkowo szkodliwe. Zjedzenie kiełbaski z grilla, raz na jakiś czas na pewno takiej krzywdy nie wyrządzi. Z lekcji chemii można się dowiedzieć o szkodowości kontaktu aluminium z wysoką temperaturą, zresztą nie ważne, chce jedynie powiedzieć:

jeśli mamy wybierać między kiełbasą a fajką - zdecydowanie lepiej zjeść kiełbachę. Zdziwię się, jeśli Twój lekarz stwierdzi inaczej. A stać pod grillem, czy ogniskiem nigdy nie jest dobre. Aż dziw, że człowiek się tak świetnie zaczął rozwijać po "wymyśleniu" ognia... ;-)
Też słyszałam o szkodliwości aluminium :)
 
Też lubię oglądac horrory [emoji16] tyle, że tylko z mężem. Sama się boje [emoji23]Omena to już tym bardziej bym sama nie obejrzała[emoji23]
Omen to dla mnie łagodny jest jeszcze [emoji1787] a muzyka z tych 3 filmów, przegenialnie klimatyczna. Za to mój mąż nie przepada za horrorami, woli filmy w klimacie militarnym.
 
reklama
Kocham Kinga [emoji173] i Mastertona dokladnie Graham Mastertone ,też ciekawie pisze;) horrory też lubię [emoji854]
Suuper :-) z takich lżejszych to jeszcze Tess Gerritsen lubię, szybko się cyzta. Mastertona też kilka pozycji czytałam. A mój ukochany King w marcu i w sierpniu wydaje nowe książki [emoji3059] ciekawe cxy polska premiera będzie na równi z amerykańską. Oby oby.
 
Do góry