reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny, a ja właśnie wróciłam z imprezy urodzinowej siostry [emoji846]zaszalałam i wypiłam nawet piwo bezalkoholowe [emoji23] kurcze już miałam nie iść bo tak mnie głowa bolała i jakąś śpiąca byłam ..dobrze , że jednak mąż mnie wyciągnął bo serio fajnie spędziłam czas.

Kurcze sporo napisałyście ale jakoś udało mi się Was doczytać [emoji16] Mnie jakoś dziś mdłości opuściły ale staram się myśleć pozytywnie i nie nakręcać się, że coś może być nie tak.

Jakie sliczne włoski mają te Wasze dzieciaki [emoji7]mój syn miał dość liche , ale po częstym podcinaniu trochę się poprawiły [emoji846]
 
reklama
ja w żadne przesądy nie wierzę [emoji23]jak byłam w ciąży z córką to każdy obstawiał chłopca bo się super czułam i inni twierdzili że pięknie wyglądam [emoji2] jadłam non stop ogórki kiszone i zero słodyczy. Nawet ta metoda ramzi i nub jest dla mnie wątpliwa, wstawiłam zdjęcia usg na grupę na fejsie gdzie sugerują płeć i co? Wszyscy jednoznacznie, że syn [emoji23] a mam super córeczkę [emoji3059] lekarz mi dopiero w 24tc powiedział bo wcześniej nie było widać [emoji2]
Dokładnie, ja wymiotowałam dalej niż widziałam a do słodkiego ciągnęlo ale tylko z owoców i niby według wszystkich miała być córka a wyszedł syn[emoji38]
 
Dokładnie, ja wymiotowałam dalej niż widziałam a do słodkiego ciągnęlo ale tylko z owoców i niby według wszystkich miała być córka a wyszedł syn[emoji38]
Ja też w poprzedniej ciąży miałam wielką ochotę na słodycze, a urodził się syn[emoji846]więc to chyba serio nie ma reguly
 
To ciekawe, mi np pomidory jakies tkaie bezsmakowe wychodzą, mniej wyraznie czuje kwaśne jablko, i uwielbiane pomarańcze tez jakoś tak bez wyrazu. Ba, nawwt banan mdły. A zapachy... Jak mąż smazyl sobie mielone do tortilli ostatnio to wydawalo mi się że capi zgnilizną, a mięcho bylo dobre świeże.
Też tak mam. Dziś u siostry na urodzinach jakoś mi średnio smakowały sałatki , które normalnie uwielbiam..takie bez smaku się wydawaly
 
Niby zrobilam ten suwaczek, ale jak zrobić aby byl w podpisie caly czas?

oar8yx8dkiq349rj.png
Już chyba wiem. Najpierw test czy działa.
Znalazłam instrukcję:
Wstawianie suwaczka na BB
  1. Wejść w USTAWIENIA i z lewej strony ekranu w tabelce w dziale trzecim "Moje ustawienia " na 4 pozycji wejdź e "edytuj sygnaturę"
  2. i tam wkleić adres suwaczka w okienko wyglądające jak okienko do napisania postu.
  3. nastepnie kliknij "zapisz sygnaturę"

Zrobiłam ale u mnie nie działa🙄
 
Też tak mam. Dziś u siostry na urodzinach jakoś mi średnio smakowały sałatki , które normalnie uwielbiam..takie bez smaku się wydawaly
Dobrze że jakieś objawy mamy, to jest dobry omen.

Swoją drogą, robę sobie maraton: Omen, Omen 2, Omen 3. Uwielbiam te filmy. Stare horrory. Teraz mam czas na oglądanie w końcu, a w kolejce za dnia ze 40 ksią_ek nieprzeczytanych, główniw mojego ukochanego Kinga i Robina Cooka [emoji3059]
 
reklama
Też tak mam. Dziś u siostry na urodzinach jakoś mi średnio smakowały sałatki , które normalnie uwielbiam..takie bez smaku się wydawaly
No dokładnie wszytsko bez smaku takie. Jeszcze te pragnienie. Serio duzo objawów kaca hehe kac życia 9 miesięczny 😅 ja czuje głód nawet i smak na cos, a jem podziubie i zaraz mi to nie smakuje i mdli.
 
Do góry