reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Specem nie jestem, tylko przekazujeto co dostepne jest w internecie na ten temat 😉
Mysle, ze ty takze nie jestes, abyna 100 proc napisac ze Nie,nie jest...

"Okazuje się, że jedzenie potraw z grilla może być gorsze niż… palenie papierosów. Jak informuje Gazeta Olsztyńska, 200 gramów kiełbasy przyrządzonej na grillu węglowym dostarcza nam 100 razy więcej szkodliwych substancji niż 20 wypalonych papierosów."
 
reklama
Ale w ogóle zauważyłam, że wszystko mi inaczej smakuje. Może przez to ze te fajki rzuciłam. Ale właśnie powinno lepiej smakować a wszystko jakoś gorzej smakuje. Też tak macie??
Współczuję cię bo ja paliłam od 16 roku życia jako zbuntowana gówniara a potem każda próba rzucenia kończyła się strasznym obniżeniem nastroju. To było straszne. Na szczęście poznałam męża i mi zabronił i tak już 12 lat nie palę. I wiem że rzucić to nic tylko to przetrwać . Dajesz radę?? No masz motywację w końcu 😉
 
Specem nie jestem, tylko przekazujeto co dostepne jest w internecie na ten temat 😉
Mysle, ze ty takze nie jestes, abyna 100 proc napisac ze Nie,nie jest...

"Okazuje się, że jedzenie potraw z grilla może być gorsze niż… palenie papierosów. Jak informuje Gazeta Olsztyńska, 200 gramów kiełbasy przyrządzonej na grillu węglowym dostarcza nam 100 razy więcej szkodliwych substancji niż 20 wypalonych papierosów."
Jedzenie z grilla jest bardzo szkodliwe, popieram
 
Ja dzisiaj rano też obejmowałam toaletę. Niestety nic nie poszło, nie miało czym, bo nie mogę jeść. Tragedia jest, cały dzień mdli, jeść średnio, tylko bym spała, odbija mi się :/ :(
U mnie wczoraj tak było 😞 dzisiaj wypiłam dużo więcej wody, wmuszam ją w siebie, bo mam z tym ogromny problem przez rewolucje żołądkowe, ale jest dużo lepiej z mdłościami. Moja lekarka mówiła, żeby jak najwięcej pić, bo to teraz jest bardzo ważne. Może za mało pijesz?
 
Ja w zabobony nie wierze, ale mialam refluks ze zgaga i efekt ponizej [emoji1787] pierwsza fotka jak miala 2 mies i druga 2 lata czyli teraz [emoji3059]

Zobacz załącznik 1232792

Zobacz załącznik 1232793
Cudne włoski. Ja mialam koszmarną zgagę pod koniec ciąży, jak urodzilam to wszystkie polozne rozplywaly się nad iloscią włosów młodej [emoji1787] więc cos w tym moze i jest.


A teraz z moją młodą zagrałyśmy się na konsoli [emoji85]
 
Jedzenie z grilla jest bardzo szkodliwe, popieram
Odpowiedz osoby bardziej znającej się na temacie, czyli grill można ale odpowiednio przygotowany, poza tym dym z grilla jest szkodliwy

 
Ale w ogóle zauważyłam, że wszystko mi inaczej smakuje. Może przez to ze te fajki rzuciłam. Ale właśnie powinno lepiej smakować a wszystko jakoś gorzej smakuje. Też tak macie??
To ciekawe, mi np pomidory jakies tkaie bezsmakowe wychodzą, mniej wyraznie czuje kwaśne jablko, i uwielbiane pomarańcze tez jakoś tak bez wyrazu. Ba, nawwt banan mdły. A zapachy... Jak mąż smazyl sobie mielone do tortilli ostatnio to wydawalo mi się że capi zgnilizną, a mięcho bylo dobre świeże.
 
reklama
Odpowiedz osoby bardziej znającej się na temacie, czyli grill można ale odpowiednio przygotowany, poza tym dym z grilla jest szkodliwy

Czyli potwierdziło sie, jest szkodliwy. Mozna zjesc od czasu do czasu,bo ogolnie grilla sie je sporadycznie tak myślę. Ja ogolnie unikam.
 
Do góry