reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Moja znajoma urodzila corke dwa dni przede mna,mala nie miala wlosow wcale, ateraz ma 2 latla i wlosy do ramion,fajne geste, znowu moja starsza miala liche i ma do tej pory 🥴🥴
Mój ma teraz takie, rudawe i mega gęste
 

Załączniki

  • F0F22A40-965F-4ADD-9FE7-90CA21922D77.jpeg
    F0F22A40-965F-4ADD-9FE7-90CA21922D77.jpeg
    161,3 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Ale w ogóle zauważyłam, że wszystko mi inaczej smakuje. Może przez to ze te fajki rzuciłam. Ale właśnie powinno lepiej smakować a wszystko jakoś gorzej smakuje. Też tak macie??
 
Właśnie nie powinno się używać tacek aluminiowych, w ogóle nic z aluminium, pod wpływem temperatury przenika do jedzenia,pełno jest artykułów na necie;)
To dziwne,ja czytam ze tacki to must have,aby wlasnie zapobiec kapaniu tluszczu z kielbasy na węgiel, gdzie wydobywaja sie szkodliwe substancje... 🤔
Nie zmienia to faktu, ze grilowana kielbaska jest gorsza jak palenie papierosow.
 
Kogo też tak okrutnie męczą mdlosci? Wymiotowałam tylko raz, ale niedobrze jest mi dosłownie cały czas :( wszystko śmierdzi, a rano wchodzi tylko kaszka bobovita 🙈😁 jakbym była na nieustającym kacu 🤔😬
Ja już dzisiaj miałam kryzys płakałam. Siedzi mi wszystko w żołądku , źle się czuje , do południa to jeszcze coś zrobię ale po obiedzie to już z łóżka nie wstaje. Dzisiaj jedliśmy chinola kurczaka po wietnamsku niestety po godzinie wylądował w kiblu....ale ulgi to nie przyniosło. Mam naprawdę kryzys.
 
reklama
Kogo też tak okrutnie męczą mdlosci? Wymiotowałam tylko raz, ale niedobrze jest mi dosłownie cały czas :( wszystko śmierdzi, a rano wchodzi tylko kaszka bobovita 🙈😁 jakbym była na nieustającym kacu 🤔😬
Ja dzisiaj rano też obejmowałam toaletę. Niestety nic nie poszło, nie miało czym, bo nie mogę jeść. Tragedia jest, cały dzień mdli, jeść średnio, tylko bym spała, odbija mi się :/ :(
 
Do góry