reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny,
Dołączam do was chodź wstępnie mam termin na 30.08 (9+3) długo was podczytuje i zostanę z wami bo fajna atmosfera tu panuje ☺️
Następną wizytę mam 15.02 ale już mam schizy bo zniknęły mi praktycznie wszystkie objawy, cycki delikatnie tylko odczuwam i nic poza tym, z jednej strony super a z drugiej już jakieś głupie myśli 🤨
Cześć :)
Ale to nie jest powiedziane, że każdego dnia musisz mieć objawy. Jak chodziłam do pracy to ciąży nie czułam w ogóle, głową zajęta cały czas czymś. Jednego dnia będzie lżej, innego ciąża bardziej da o sobie znać :) trzeba się obserwować na spokojnie :)
 
Co do witamin mi powiedziała ze jak biorę kwas foliowy nie muszę brać witamin tylko zdrowo się odżywiać. A jak będę chciała brać np prenatol uno to bym nie łączyła z kwasem foliowym. I brać te witaminy tylko do 12 tyg a foliak do końca ciąży
 
Cześć dziewczyny,
Dołączam do was chodź wstępnie mam termin na 30.08 (9+3) długo was podczytuje i zostanę z wami bo fajna atmosfera tu panuje ☺️
Następną wizytę mam 15.02 ale już mam schizy bo zniknęły mi praktycznie wszystkie objawy, cycki delikatnie tylko odczuwam i nic poza tym, z jednej strony super a z drugiej już jakieś głupie myśli 🤨
Hej 😁
Też mam termin na 30.08 😁
Nawet następna wizytę też mam 15go 😂
Też już się dzisiaj zastanawiałam czy na pewno jestem w ciąży 🙄
 
Ja kocham gorące kąpiele i bardzo cierpię , obniżyłam temperaturę, teraz nie wychodzę czerwona spod prysznica😂. Ja dziś mam mega gule w przełyku 😫już mi to bokiem wychodzi . Naprawdę korzystajcie dokąd możecie 🤗
 
reklama
Do góry