reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

No co Ty, bez przesady[emoji854]
Dziewczyny! :( Dziś odwiózł mnie do domu znajomy z pracy i włączył na chwilę podgrzewanie fotela, jak się zorientowałam że to zrobiłam to się przeraziła i od razu wyłączył, ale jednak chwilę tak jechaliśmy... miałam długa kurtkę, ale przez moment poczułam gorąco. Jestem przerażona, bo przecież w ciąży nie można przegrzewać organizmu [emoji24][emoji24][emoji24]
 
reklama
Ja też kocham gorące kąpiele. W ciąży rezygnuje z nich[emoji24] ale bardzo ciepłego prysznica sobie nie odmawiam.
Mysle że to nie wpłynęło na malucha, skoro chwilę to trwało.
A skoro temat o przegrzewaniu organizmu to czy prysznic taki nie gorący ale dosc ciepła woda może zaszkodzić?
Jestem wiecznym zmarzluchem i kocham wrzatek [emoji23]zawsze się tak rozgrzewam. już tego nie robię ale w letniej wodzie to nie umiem się umyć i taka ciepła używam. Jak myslicie? A czy np jak jest mi gorąco w nocy pod kaldra to też jest przegrzanie organizmu?
 
Jak ja nie cierpię sukienek [emoji23] ale w to lato wyjątkowo jakies dwie czy trzy sobie zakupię dla dobra sprawy
Polecam [emoji16] oj upalne było lato te dwa lata temu..pot po dupie się lał. Kąpałam się po 4 razy dziennie [emoji23]mam nadzieję, że w tym roku tak gorąco nie będzie
 
Ja dziś wyciągnęłam z szafy legginsy ciążowe z Lidla, bo zwykle dresy czy jeansy mnie zaczynają uwierać po włożeniu wyglądam jakbym już w 4 miesiącu byla[emoji85] ale u mnie to raczej tłuszcz po poprzedniej ciąży i wzdęcia, nie oszukujemy się[emoji23]
 
Jestem już po! Dziewczyny jestem szczęśliwa, popłakałam się jak większość z was, dziś 6tydz.6 dzień. Dzidzia ma 8 mm serducho bije [emoji3590][emoji7] wizyta za 6 tyg między czasie mam listę badań miłego wieczoru
Super wieści [emoji846] gratulacje. Teraz tylko trzeba jakoś wytrzymać do następnej wizyty
 
Dzięki :) uspokilas mnie!

Mam to samo, uwielbiam ciepłą wodę, ale teraz pilnuje się żeby biorąc prysznic nie przekraczać max 37,5 -38 stopni - dla mnie to nie jest ciepła woda 😆 przed ciaza potrafiłam się kąpać w 42 stopniach i było mi super, a w łazience później sauna 😁
Matko ja mam to samo ja muszę wrzątek mieć. Często jeździmy na gorące źródła teraz akurat zamknięte ale jak otworzą to się zabeczę że nie będę mogła poleżeć na masażerach w gorącej wodzie. 😒
 
Ja urodzilam córkę majac 19 lat i 11 miesięcy, i w sumie po miesiący juz sie w rzeczy sprzed ciąży wbijałam więc coś musi w tym być :-) teraz pewnie będzie trudniej, ale podołam [emoji123]
Taki plus, to moja pierwsza ciaza, gdzie bede miala wielki brzuch latem 😆 no coz, wszystkiego trzeba spróbować.

Aha, pieke ciasto zebre 😆 cos czuje, ze w tej ciąży rodzinka bedzie szczęśliwa 😬😁
ja właśnie dziś tez pichcę 😀 ciasto 3 bit smakowało jak ta lala, mam straszny ,,popęd” na słodycze gdzie przed ciąża najlepszym słodycze był schabowy 😃
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Dołączam do was chodź wstępnie mam termin na 30.08 (9+3) długo was podczytuje i zostanę z wami bo fajna atmosfera tu panuje ☺️
Następną wizytę mam 15.02 ale już mam schizy bo zniknęły mi praktycznie wszystkie objawy, cycki delikatnie tylko odczuwam i nic poza tym, z jednej strony super a z drugiej już jakieś głupie myśli 🤨
 
Do góry