reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Taki plus, to moja pierwsza ciaza, gdzie bede miala wielki brzuch latem 😆 no coz, wszystkiego trzeba spróbować.

Aha, pieke ciasto zebre 😆 cos czuje, ze w tej ciąży rodzinka bedzie szczęśliwa 😬😁
O też mi się marzy domowe ciasto 😳😋 póki masz siłę i czas to pewnie ze gotuj i piecz ciacha 👍
 
@Ohmess nadrabiałam prawie 20 stron, zatem odpisałam Ci jako któraś z kolei :) przeżywałam podobny stres jakiś czas temu, naczytałam się wtedy :) to jest dość powszechne, jedne źródła mówią że 80%, a inne że 90% kobiet to przeszło :) zdrowy człowiek przechodzi zakażenie podobnie do przeziębienia, najczęściej można było to złapać w żłobku, przedszkolu, czy w szkole. Mamy przeciwdziała więc (raczej) jesteśmy bezpieczne :) 💪

@jjm86 jak tam u Ciebie? ❤️ Wyjaśniła się sprawa toxo?
 
reklama
Jak byłam w ciąży 2 lata temu( termin też na wrześniem) to w upalne dni najwygodniej mi było w luźnych kieckach[emoji16]więc też się będę musiała zaopatrzyć na vinted
Jak ja nie cierpię sukienek [emoji23] ale w to lato wyjątkowo jakies dwie czy trzy sobie zakupię dla dobra sprawy
 
Do góry