reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

@Słoneczko świeci @LunaMo dziewczyny, ja też urodziłam zdrowego syna... dla mnie to po prostu niemożliwe, że drugi raz zaraziłam się w ciąży, ja nawet nie wiedziałam, że dwa razy można przechodzić tokso...
SZOK 😱 może ktoś źle odczytał wynik, pomylił IgG z IgM 😱 może źle badanie wyszło 😱 czy lekarz mówił że zarażenie drugi raz jest możliwe?
Czy przypuszczasz jak mogłaś się zarazić? 😱 Jakieś surowe mięso? Może błędny wynik po prostu 😱😱😱
 
reklama
Kurcze a może powinnaś powtórzyć badanie? Ja myślałam , że jak już się raz to cholerstwo przechoruje to jest spokój.
Ja właśnie ostatnio
O to pytałam bo mam małego pieska i się zastanawiam czy od niego się nie zarazę a tak na prawdę wszędzie można się zarazić. A jakie są konsekwencje jak się zarazi tym.
 
No ja już po, spore opóźnienie było dzisiaj.
Wszystko dobrze na szczęście [emoji3059] Dzisiaj 8+2 tc. Widziałam i słyszałam serduszko znowu więc jestem spokojniejsza [emoji4] Fotkę mam jakby kalkulatorem robiona, także się nie ma czym chwalić [emoji28] Następna wizyta 25 lutego i to trzeba jakoś przetrwać[emoji16] dziękuję za wsparcie[emoji177]
To super :-) ja się dopiero zacznę uspokajac, jak minie mi 8+3, bo w tym dniu mialam zabieg, a od 7+6 bede chyba co chwile latać sprawdzac czy nie plamię, bo wtedy zaczelam plamić. Czyli jeszcze niecale 3 tygodnie w niepewności, potem zacznę się powoli cieszyć.
 
A ja dzisiaj nie odczuwam mdłości i się zaczęłam bać ze coś nie tak :(
Nie bój się, jeszcze pewnie nieraz się pojawią, także korzystaj :-) twoje dzisiejsze mdłości ja przejelam, bo rano jak wstalam to niespecjalnie moglam coś przełknąć. Niefajna sprawa to byla, wspolczuje tym dziewczynom, co całą ciąże wiszą nad kiblem.
 
DZIEWCZYNY POMOCY :(... dzwoniła do mnie położna... TO JEST KURDE NIEMOŻLIWE!!! W drugiej ciąży zaraziłam się toksoplazmozą... Całą ciążę brałam antybiotyki, przysługiwała mi aborcja... Miałam amniopunkcję, leczyłam się w klinice w Poznaniu i wiecie co?!!?? Dzwonił mój lekarz... MAM ŚWIEŻE zakażenie toksoplazmozą... JPRDL TO JEST PO PROSTU NIEMOŻLIWE!!!
O ja Cię, współczuję :-( masz może koty albo psy w domu?
 
Hej. Byłam wczoraj u gina. 5 tydzień 6 dzień według miesiączki ale brak zarodka. Dziś równy 6 tydzień.. Mam zmierzyć betę, dziś już byłam czekam na wyniki i jeszcze jutro. Jeśli rośnie to mówi że jest szansa jeśli nie to już mi powiedział że trzeba będzie czekać na poronienie albo usunąć 😭 Czy któraś z was to przechodziła? Jestem na maxa skołowana już nie wiem co mam o tym myśleć
 
Hej. Byłam wczoraj u gina. 5 tydzień 6 dzień według miesiączki ale brak zarodka. Dziś równy 6 tydzień.. Mam zmierzyć betę, dziś już byłam czekam na wyniki i jeszcze jutro. Jeśli rośnie to mówi że jest szansa jeśli nie to już mi powiedział że trzeba będzie czekać na poronienie albo usunąć 😭 Czy któraś z was to przechodziła? Jestem na maxa skołowana już nie wiem co mam o tym myśleć
Spokojnie poczekaj na bete:) nie załamuj się i nie martw !;) lekarze za dużo straszą !
 
reklama
Ja też mam jutro pierwszą wizytę 7t 3d o 17.30 i dziś już zaczynam panikować [emoji23]
Spokój mi tu :-) ja to wczoraj moglam panikować, bo 5+4 dopiero mialam ale przy twoim 7+3 bedzie ladnie już wszystko widać :-) nastepna wizytę mam na 7+4, to też już małego ludka zobaczę [emoji7]

Dzisiaj z rana zerowy ból cyców i lekka panika, ale poranne mdłości i rozkręcajace się powoli cyce już mnie uspokoily. Dzisiaj dodatkowo strasznie dużo śluzu mam znowu.
 
Do góry