reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Jestem już po. Powiem wam, że od samego początku mam przeboje z tym dzieckiem. Najpierw wpadka, nieplanowane poczęcie i łzy. Potem posiedziałam tu z wami, mimo że raczej nie udzielałam się nigdy na forum, ale tym razem chciałam to bardziej poczuć i dzięki wam zaczełam się cieszyć z tej ciąży. Pierwsza wizyta na koniec 7 tygodnia strzał w pysk- pęcherzyk spory, ale bez zarodka, nawet pęcherzyka żółtkowego, pustka totalna. Tydzień w niewiedzy i jak już się nastawilam na puste jajo, a dzisiaj 8mm zarodek się pojawił i do tego słyszałam serduszko😍. Ciąża o tydzień młodsza niż z OM, wychodzi 6t5d, termin na 18.09.2021. Normalnie taka huśtawka nastrojów, że aż mi łzy wzruszenia popłyneły.
Zapowiada się niezły łobuz(iara), bo od samego poczęcia nerwy matce psuje😉.
Cóż chyba trzeba się przyzwyczajać, bo strach o dzieci będzie nam już pewnie towarzyszył do końca ciąży, a potem całe życia.
Powodzenia dla tych czekających jeszcze. Dzisiaj to już tylko dobre wieści muszą tu być.
Ależ cudowne wieści 😍 kolejny raz czas pokazuje, że trzeba mieć nadzieję, cieszę się bardzo!
 
reklama
Apropo. Bicia serca zarodka to. Słyszałam że z zasady dziewczynkom bije serce szybciej niż chłopcomm nie pamiętam dokładnie jakie to były wartości ale mojje corce na tym samym etapie biło szybciej niż synowi🙂 tak samo beta hcg potrafi być wyższa i przyrastać szybciej na dziewczynkę 🙃
Również słyszałam takie opinie. Córka zawsze miała coś około 170 chyba. Wczoraj sprawdzilam, jak było z córka, ten sam tydzień nam się trafiło i bardzo podobne bicie ❤
 
No i do wizytowych dołączam ja. Tak jak siė spodziewalam, serduszka jeszcze nie było widać, ale lekara stwierdzila że nie mam się czym stresować, bo na tym etapie na ktorym jestem (5+4) rzadko udaje się serduszko wyłapać :-) z wrqżenia zdjecia zapomnialam zabrac [emoji85] nastepna wizyta za dwa tygodnie, jak już będzie swrducho, to zalozymy kartę ciąży i wtedy wszystkie potrzebne badania się porobi.
 
Jestem już po. Powiem wam, że od samego początku mam przeboje z tym dzieckiem. Najpierw wpadka, nieplanowane poczęcie i łzy. Potem posiedziałam tu z wami, mimo że raczej nie udzielałam się nigdy na forum, ale tym razem chciałam to bardziej poczuć i dzięki wam zaczełam się cieszyć z tej ciąży. Pierwsza wizyta na koniec 7 tygodnia strzał w pysk- pęcherzyk spory, ale bez zarodka, nawet pęcherzyka żółtkowego, pustka totalna. Tydzień w niewiedzy i jak już się nastawilam na puste jajo, a dzisiaj 8mm zarodek się pojawił i do tego słyszałam serduszko😍. Ciąża o tydzień młodsza niż z OM, wychodzi 6t5d, termin na 18.09.2021. Normalnie taka huśtawka nastrojów, że aż mi łzy wzruszenia popłyneły.
Zapowiada się niezły łobuz(iara), bo od samego poczęcia nerwy matce psuje😉.
Cóż chyba trzeba się przyzwyczajać, bo strach o dzieci będzie nam już pewnie towarzyszył do końca ciąży, a potem całe życia.
Powodzenia dla tych czekających jeszcze. Dzisiaj to już tylko dobre wieści muszą tu być.
Zastanawiałam sie w pracy co u Ciebie ❤❤❤ super wiadomość!!!! ❤❤🤗
 
Dziewczynki ja już po. Dziecku bije serduszko [emoji3531]po plamieniach nie było śladu. Wizyta trwała 5 min, a sprzęt z przed ery kamienia łupanego [emoji85]ale chociaż wiem ,że wszystko jest ok. Więcej szczegółów dowiem się jutro na normalnej wizycie [emoji846]
Najważniejsze, że widziałaś serduszko, ulga pewnie niesamowia. Trzymamy kciuki dalej 🤗
 
Jestem już po. Powiem wam, że od samego początku mam przeboje z tym dzieckiem. Najpierw wpadka, nieplanowane poczęcie i łzy. Potem posiedziałam tu z wami, mimo że raczej nie udzielałam się nigdy na forum, ale tym razem chciałam to bardziej poczuć i dzięki wam zaczełam się cieszyć z tej ciąży. Pierwsza wizyta na koniec 7 tygodnia strzał w pysk- pęcherzyk spory, ale bez zarodka, nawet pęcherzyka żółtkowego, pustka totalna. Tydzień w niewiedzy i jak już się nastawilam na puste jajo, a dzisiaj 8mm zarodek się pojawił i do tego słyszałam serduszko😍. Ciąża o tydzień młodsza niż z OM, wychodzi 6t5d, termin na 18.09.2021. Normalnie taka huśtawka nastrojów, że aż mi łzy wzruszenia popłyneły.
Zapowiada się niezły łobuz(iara), bo od samego poczęcia nerwy matce psuje😉.
Cóż chyba trzeba się przyzwyczajać, bo strach o dzieci będzie nam już pewnie towarzyszył do końca ciąży, a potem całe życia.
Powodzenia dla tych czekających jeszcze. Dzisiaj to już tylko dobre wieści muszą tu być.
Bardzo się cieszę a macierzyństwo tak naprawdę ogranie cie jak zobaczysz ta swoją kruszynkę i przytulisz ja do serduszka 😍
 
Dziewczyny czytam te Wasze wiadomości i mam banana na twarzy, gratuluję i zazdroszczę. Ja dziś odebrałam kolejną betę i ładnie się podwoiła, więc się uspokoiłam, ale na taką wizytę jak dzisiejsze wasze muszę czekać do 15 lutego, chyba jajko zniosę w tym czasie, mam nadzieję, że szybko zleci :)
 
reklama
Dziewczyny tk opublikowało wyrok, czego następstwem jest publikacja w dzienniku ustaw... ciało każdej osoby z macicą staje się własnością państwa. Straszne .. ⚡⚡⚡

Temat jest bardzo ciężki i oby żadnej nie musiał dotyczyć. Ale co sądzicie o tym wszystkim? Czy Polska ma szanse na normalność i wolność?

Wow.. Polska to jednak dziwny kraj..
Cieszę się że moja córka dorasta tutaj i ma wybór i zawsze sama będzie mogła decydować o swoim ciele...
Nie jestem.zwolennkka aborcji ale wolnego wyboru. A zakaz nigdy nie likwiduje ani nie redukuje problemu. Spowoduje jedynie że Ilośc zabiegów w podziemiu wzrosnie..
Przykra sprawa.

W norwegii aborcja jest legalma dozwoloma do. 12 tc na żądanie kobiety. do 8 tc farmokoloczna. Potem chirurgiczna. Do. 18txlc dozwoloma Jelsi płód ma wady rozwojowe lub z powodów poważnie prywatnych wtedy odbywa się komisja i decydują.
Nikomu nie życzę takich decyzji..
Mimo to dobrze ja mieć.

Źle. Się dzieje w polsce pod tym wzgledem:(
 
Do góry