reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Gratuluję udanej wizyty i samych dobrych wieści 🥰 oby kolejne wizyty były tak samo udane 🥰
A co do tych uderzeń to się trochę zmartwiłam... Bo u mnie w 5t5d niby było serduszko ale tylko 100/min więc się teraz troszkę zmartwiłam. Ale liczę na to że się rozkręciło 😉
Zdrówka dla was!! ❤️
Na pewno !!! Ja mam 6+4 tydzień więcej , więc na tamten czas na pewno miałaś ok
 
Na pewno zjedz coś sensownego na kolację i nie rób tego błędu co ja: zjadłam obiad o 17, potem zasnęłam i zbudziłam się koło 22 a teraz umieram z głodu: badania mam na 8:00 i też muszę być na czczo. Ale po drodze od labo do domu mam cukiernie i już marzę o takim świeżym pączku z marmoladą :)
Hej, dziękuję Ci bardzo za radę :) zrobiłam tak jak mówiłaś. Jak wracałam też kupiłam sobie pączka :D taka nagroda za te męki :) ledwo dojechałam do punktu pobrań, ale się udało, czekam na wyniki. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze :)
 
Ja nie wiem ile na min biło serduszko😞
Może mówiła a może nie, wiem że biło bo widziałam i słyszałam, ale nie wiem ile
Czy na tym wydruku/zdjeciu jest takie info? Widzę ile ma mm ile ma tygodni ale ile biło nie widzę
 
Ja nie wiem ile na min biło serduszko😞
Może mówiła a może nie, wiem że biło bo widziałam i słyszałam, ale nie wiem ile
Czy na tym wydruku/zdjeciu jest takie info? Widzę ile ma mm ile ma tygodni ale ile biło nie widzę
u mnie była informacja ile serduszko biło właśnie na tym wydruku gdzie było ile bobo ma cm❤️
 
Mi ostatnio życie ratują jogurty do picia :D wczoraj taka godna byłam w łózku więc o 23:00 wjechał jogurcik :D
proponuję miej w torebce i od razu po pobraniu popijaj :) dla mnie sa one jakoś łatwo przyswajalne ostatnio
kupiłam jogurt i od razu popiłam za Twoja rada, przegryzałam suchym chlebem! hahah ale serio to mi pomogło :D dzięki za wskazówkę! ;)
 
Hej [emoji6] ja mam prace stojąca umieram ze zmęczenia po 7.5h... A właściwie to jezzcs3 nadgodziny trzepie. Jestem liderem n alini produkcyjnej więc na stówkę po wizycie odeślę mnie lekarz na zwolnienie chyba że szef zapewni mi jedynie pracę biurowa.

Jeździcie na nartach[emoji848]??
Ja w sobotę znowu zabieram dzieci na stok. W sumie nie zamierzam stopowac w tym sezonie..

Moja ciąża jest mega aktywna od początku. Może tak jest przy 3 dziecku [emoji4]

Może byśmy i jeździły, ale wyciągi zamknięte [emoji23]
A tak serio to narty akurat w ciąży odpuszczam. Ja mogę uważać, ale inni na stoku już niekoniecznie i wypadek gotowy...
 
Te wasze zdjęcia dzisiejsze są ppiękne,moja raczej ma starszy aparat do USG bo takie niewyraźne,muszę na prenatalne poczekać to sobie pooglądam😊
 
reklama
Dziewczyny ja dziś zapomniałam że jestem w ciąży 😀 pojechałam rano do biedronki na zakupy,naładowałem cała siate taka dużą ciężką jak cholera i łap ja z ziemi do góry na wózek zakupowy
I jak ją podniosłam to sobie uświadomiłam że to trochę za ciężkie bo myślę że z 15 kg miała no szlag, mam nadzieję że dziś nie usłyszę że coś tam siedzi jakiś krwiak czy cuś
No ja się po prostu zbyt dobrze czuję chyba
nie martw się - ja też przez chwilę zapomniałam i sprzątnęłam sama ogromna choinke z domu, ciagnelam po klatce, do tego popsulam winde i sprzatalam igly po calej klatce - ale czuje sie doskonale :D
 
Do góry