reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
My się zamierzamy wstrzymać do conajmniej końca pierwszego trymestru. Ja mam libido mniejsze niż zero, więc to nie problem, ale mężu się biedny trochę na ręcznym czy w inny sposob [emoji509][emoji509][emoji509] [emoji23][emoji23][emoji23] pomęczy, potem mu to wynagrodzę [emoji41]
Mój też nagrzany jak kogut w piekarniku, koło mnie chodzi 😂😂😂😂😂😈 a tuuuuu... Co?.. A no nima... 😁😁😂
 
Mi ginekolog na wizycie powiedział żeby się wstrzymać do końca I trymestru. Mowil ze ma teraz bardzo duzo wizyt dziewczyn u ktorych po stosunku wystepuja plamienia, ktore nie sa grozne ale powoduja stres a jest on nie wskazany.
Dodał że mogę szaleć z mężem jak zagwarantuje ze nic sie nie bedzie dzialo ;) nooo i wole nie ryzykowac 😅
 
Początkowo docięli mi bliznę potem wycięli węzły. Potem tylko kontrola. Oczywiście wszystko u mnie się sprawdzia ultra dokładnie i wiele razy miałam podejrzenie przerzutów ale zawsze okazywało się to fałszywym alarmem. Tyle co ja wypłkałam łez i stresu przeszłam to nikt tego nie wie. Najgorsze jest to że miałam przed ciążą wszystko zaplanowane : ginekolog onkolog dermatolog itp żeby się przygotować. No i dzień prze onkologiem dowiedziałam się że mam covida i musiałam przełożyć. Potem mąż przyjechał i stwoerdziłam że żadna szansa się nie może zmarnować. No i zaszłam w ciąże bez badań onkologicznych ale nie myślałam że puknie za pierwszym razem.
Myślę, że ta ciąża to dobry znak dla Ciebie [emoji3531][emoji846][emoji846] wszystko będzie dobrze, tylko dbaj o siebie i staraj się nie stresować. Chociaż wiadomo, że jak się przeżyje cos takiego to nie jest to takie proste.
 
reklama
Do góry