reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
No nic wizyta w czw, wcześniej daty mi się pochrzaniły i myślałam ze 28 jest w pt. Jakos dotrwam, ale już mam stres oczywiście
Ja mam w piątek o 17:00 😭 jak dotrwać?
ale dzisiaj patrzyłam mogłabym może przełożyć wizytę na czwartek koło południa, ale znów w środę rano robię badania krwi i moczu i nie wiem o której będę mogą wyniki odebrać. Najwyżej w środę spróbuje się przepisać na czwartek :)
 
Mnie muli od rana a teraz od godziny mnie lekko pobolewa brzuch i stres .... rano się skusiłam na szybki numerek a tera żałuje [emoji45]
My się zamierzamy wstrzymać do conajmniej końca pierwszego trymestru. Ja mam libido mniejsze niż zero, więc to nie problem, ale mężu się biedny trochę na ręcznym czy w inny sposob [emoji509][emoji509][emoji509] [emoji23][emoji23][emoji23] pomęczy, potem mu to wynagrodzę [emoji41]
 
Miałam kiedyś podejrzenie tego cholerstwa ale zmiana okazała się niezlosliwa. Na jakim etapie leczenia jesteś ? Jeśli oczywiście można spytać. Dbaj o siebie podwójnie [emoji8]
Początkowo docięli mi bliznę potem wycięli węzły. Potem tylko kontrola. Oczywiście wszystko u mnie się sprawdzia ultra dokładnie i wiele razy miałam podejrzenie przerzutów ale zawsze okazywało się to fałszywym alarmem. Tyle co ja wypłkałam łez i stresu przeszłam to nikt tego nie wie. Najgorsze jest to że miałam przed ciążą wszystko zaplanowane : ginekolog onkolog dermatolog itp żeby się przygotować. No i dzień prze onkologiem dowiedziałam się że mam covida i musiałam przełożyć. Potem mąż przyjechał i stwoerdziłam że żadna szansa się nie może zmarnować. No i zaszłam w ciąże bez badań onkologicznych ale nie myślałam że puknie za pierwszym razem.
 
My się zamierzamy wstrzymać do conajmniej końca pierwszego trymestru. Ja mam libido mniejsze niż zero, więc to nie problem, ale mężu się biedny trochę na ręcznym czy w inny sposob [emoji509][emoji509][emoji509] [emoji23][emoji23][emoji23] pomęczy, potem mu to wynagrodzę [emoji41]
tez chciałam poczekać do końca pierwszego trymestru,ale doszła do wniosku jak mi nie zaszkodziło już dwa razy usg dopochwowe to penis mi tez nie zaszkodzi 😜
 
reklama
Początkowo docięli mi bliznę potem wycięli węzły. Potem tylko kontrola. Oczywiście wszystko u mnie się sprawdzia ultra dokładnie i wiele razy miałam podejrzenie przerzutów ale zawsze okazywało się to fałszywym alarmem. Tyle co ja wypłkałam łez i stresu przeszłam to nikt tego nie wie. Najgorsze jest to że miałam przed ciążą wszystko zaplanowane : ginekolog onkolog dermatolog itp żeby się przygotować. No i dzień prze onkologiem dowiedziałam się że mam covida i musiałam przełożyć. Potem mąż przyjechał i stwoerdziłam że żadna szansa się nie może zmarnować. No i zaszłam w ciąże bez badań onkologicznych ale nie myślałam że puknie za pierwszym razem.
Będzie dobrze. Musisz być dobrej myśli, nie potrzebny teraz jest dodatkowy stres :) :) ściskam Ciebie mocno :) na pewno ta ciąża to jest dobry znak i dar :)
 
Do góry