reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny bo ja już świruje chyba.
beta dzień po @(21.01) 14,4 po 44 h (23.01)44,6. Naczytałam się tyle o ciążach biochemicznych ze głowa mała i aż płakać mi się chce. Jest sens powtarzać jeszcze bete czy odczekać te 6 dni do gina?
wedlug OM dziś 4+5 ale cykle nie regularne i owu na bank opóźniona bo obserwowałam śluz.
Kochana ważny jest przyrost nie denerwuj się wiem że łatwo mówić. Sama jak słyszę nie denerwuj się, nie myśl to chciałabym walnąć kogoś w łeb. Jeżeli masz kasę na to powtórz ważny jest przyrost co 48h. ♥️♥️♥️Trzymam mocno kciuki
 
Już niedługo ma być podobno. Kojarzę, że jak dołączałam to bylam mowa o zamknietym za dwa tygodnie albo jak wszystkie po piereszych wizytach będziemy. A ekipa, to się zgadzam że fajna :-) szczerze, to nie sądzilam, że na forum bede tyle siedzieć :-) ale w kupie raźniej. Teraz pierwsze wozyty, potem po kolei prenatalne, pierwsze ruchy, poznanie płci, no a na końcu marudzenie, jak to nam ciężko i że już byśmy najchętniej urodziły [emoji1787][emoji1787][emoji23]
I tak jakoś lżej że nie jest się samą z wkręcaniem sobie wszystkiego😃 już myślałam ze jestem przewrażliwioną paranoiczką ale wiem już ze nie jestem sama 😅😃
 
Słuchajcie(albo czytajcie 🙄)
Ja wiem że każda ciąża inna lw żeby być w czwartej i dopiero teraz doświadczyć takiego bulu piersi?
Normalnie śpię na brzuchu a te cholery tak bolą i uwierają że się nie da,przez to kręgosłup mnie napitala bo się ułożyć nie mogłam, czuje jakbym miała nawał mleka w drugiej/trzeciej dobie po urodzeniu 🙄
O kochana ja nie mogę swoich dotknąć, a przez kręgosłup wylądowałam wczoraj na sorze.
 
Ale ze tutaj ktoś coś skomentował?

Ja tez jestem za zamkniętym, ale nie wiem czy to nie za wcześnie. Może ktoś jeszcze będzie chciał dołączyć.
A przypadkiem trafiłam na całkiem nieprzyjemne komentarze dotyczące wątku. Ale mam nadzieję, że niedługo to będzie wątek bez wścibskich oczu.
 
reklama
Do góry