reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny a czym się kierowałyście wybierając lekarza prowadzącego? Ja waham się jeszcze między dwoma. W sumie to tego lekarza trzeba już mieć na pierwszej wizycie wybranego? Jestem umówiona na 16.01 do jednego i na 27.01 do drugiego. Czy już po tych wizytach muszę któremuś powiedzieć, że chcę u niego ciążę prowadzić? Nie wiem zupełnie jak to z pkt. formalnego wygląda? To gdzieś się zgłasza kto jest lekarzem prowadzącym?
Nigdzie nie zgłasza się tego kto jest lekarzem prowadzącym, można chodzić nawet do 10 lekarzy jeśli się chce.
 
reklama
Nikomu nie musisz zglaszac. Ja tym razem pojde prywatnie ze wzgledu na to ze to moja 3 ciaza a mialam już 2 cesarki. Chcialabym miec ta tezecia juz umowiona w szpitalu w ktorym przyjmuje ten lekarz. W pierwszej ciazy chodzilam do lekarza na Nfz ale potem okazalo sie ze nie byl zbyt dobry. Przeiwdzialm mi male dziecko tymczasem porod trwal 19 godzin bo corka wazyla ponad 4 kg. Drugim razem zmienilam lekarza a wlasciwie chodzilam do 2. Do jednego prywarnie bo mial dobry sprzet do usg a badania zlecal mi lekarz na fundusz.
Ja tez chodzę prywatnie. Rodzilam 24h a i tak skonczylo sie cesarka, bo odkleilo się łożysko i mialam krowtok. Dziecko mialo 6pkt i leżało na intensywnej 3 doby. Ja mam traumę do końca życia i choćbym miała zapłacić to i tak chcę cc, chyba ze ktoś da mi gwarancję że jestem w stanie urodzić naturalnie.
 
No plamien właśnie nie mam ,a zawsze były dzień/dwa przed okresem. Dziś 30dc a moje cykle to 26 choć od 3 cykli 28dni..
 
Ja żadnego plamienia nie miałam :)
Teraz nawet nie odczuwam ani mdłości ani bólu piersi (co jedynie sutki stały się wrażliwe na dotyk) jestem ciekawa czy kiedyś inne objawy przyjdą czy przejdę ciąże bez nich :p
 
No plamien właśnie nie mam ,a zawsze były dzień/dwa przed okresem. Dziś 30dc a moje cykle to 26 choć od 3 cykli 28dni..
U mnie też zwykle to wyglądało tak, że 3-5 dni przed miałam plamienia. Cykle 27 dni i w grudniu plamienia się nie pojawiły. I to dla mnie już był sygnał, że jest coś inaczej niż zwykle. W dniu spodziewanej miesiączki test pokazał 2 grube kreski.
 
Tak poza tematem. To życzę sobie i wam takiej ciąży jak miałam przedtem. Zero bólu, zero wymiotów i mdłości. Za to stawiająca się macice miałam już w 23 tc. Zaczęłam tyć w 20 tygodniu i ogólnie miałam plus 10 kg, a za 6 dni nie bylo nic, tak samo brzucha od razu po porodzie :)
Rodziłam naturalnie, ale teraz na 90% będzie cesarka
 
reklama
Tak poza tematem. To życzę sobie i wam takiej ciąży jak miałam przedtem. Zero bólu, zero wymiotów i mdłości. Za to stawiająca się macice miałam już w 23 tc. Zaczęłam tyć w 20 tygodniu i ogólnie miałam plus 10 kg, a za 6 dni nie bylo nic, tak samo brzucha od razu po porodzie :)
Rodziłam naturalnie, ale teraz na 90% będzie cesarka
Mówią, że każda ciąża inna, ale też mam nadzieję, że obędzie się jak w dwóch poprzednich bez mdłości i innych nieprzyjemnych objawów. A już wiesz, że cesarka? U mnie po dwóch nieplanowanych cesarkach bedzie pewnie trzecia planowana, ale tym razem bałabym się inaczej.
 
Do góry