reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Mówią, że każda ciąża inna, ale też mam nadzieję, że obędzie się jak w dwóch poprzednich bez mdłości i innych nieprzyjemnych objawów. A już wiesz, że cesarka? U mnie po dwóch nieplanowanych cesarkach bedzie pewnie trzecia planowana, ale tym razem bałabym się inaczej.
Już wcześniej wiedziałam, jak w ciąży nie byłam i zaczęłam się leczyć na różne schorzenia :(
Ale zobaczymy co lekarz mi powie
 
Mówią, że każda ciąża inna, ale też mam nadzieję, że obędzie się jak w dwóch poprzednich bez mdłości i innych nieprzyjemnych objawów. A już wiesz, że cesarka? U mnie po dwóch nieplanowanych cesarkach bedzie pewnie trzecia planowana, ale tym razem bałabym się inaczej.

Ja tez mam nadzieje, ze i tym razem się uda i ciąża będzie „bezobjawowa” [emoji23]
 
Ja rodziłam naturalnie i jak na pierwszy poród to poszło sprawnie - 2,5h. Ale był wywoływany, ktg wyszło słabo, okazało się, że mam już mało wód i podobno łożysko nie było w najlepszym stanie. Mam do dzisiaj takie wrażenie, że cudem uniknęła jakiś poważnych powikłań. Dlatego nie wiem czy się nie przychylam w stronę cesarki. No ale to jeszcze dużo czasu, najpierw trzeba sprawdzić czy ktoś tam w ogóle jest ;)
 
A robiłaś test? Bo to jest chyba najprostszy sposób, żeby potwierdzić ciąże ;)
Tak wiem że najprostszy ;) mam zamiar zrobić jutro lub pojutrze, mam dziwne cykle ostatnio więc czekałam ;) tylko dziś te mdłości i powiem wam że boję się zrobić,że wyjdzie negatyw i że to menopauza 😂 chociaż mam 37 lat 😂
 
Ja żadnego plamienia nie miałam :)
Teraz nawet nie odczuwam ani mdłości ani bólu piersi (co jedynie sutki stały się wrażliwe na dotyk) jestem ciekawa czy kiedyś inne objawy przyjdą czy przejdę ciąże bez nich :p
Ja pierwszy trymestr męczyłam się z mdlosciami, drugi jak nowo nagrodzona a trzeci to masakra była wszystko mnie bolalo :)
 
Witam się i ja, w tamtym roku również się witałam na wrzesniowkach - dziś leży obok mnie słodki niemowlak.
W tym roku nieplanowana niespodzianka- dwie kreski.
Witaj. Szukając plusów: będzie można zrobić wspólne urodziny, a dzieciaczki będą miały małą różnice wieku i razem się pobawią.
 
reklama
Witam się i ja, w tamtym roku również się witałam na wrzesniowkach - dziś leży obok mnie słodki niemowlak.
W tym roku nieplanowana niespodzianka- dwie kreski.
Nie martw się ja z bratem jesteśmy z jednego roku on 1styczen ja 24grudzien(urodziłam się w 7m) i najlepsze wspomnienia jakie mam z dzieciństwa to właśnie z bratem, wszędzie razem aż żal że teraz mieszamy 500km od siebie
 
Do góry