reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Cześć dziewczyny. Gratuluje tym, które niedawno dołączyły. Ja od wczoraj mam urlop więc długi weekend, ale zamierzan nadrobić parę rzeczy w domu, posprzątać i ogólnie posiedzieć z dzieciakami i mężem. Tak jak mówiłam po 12 jadę też do lekarza na nfz, ale nie licze na nic oprócz skierowania na usg na przyszły tydzień, bo ten lekarz nie robi na wizycie.
Trzymam kciuki za dziewczyny, które mają dzisiaj wizyty, abyście ten tydzień zamknęły dobrymi wieściami. Dajcie znać jak będziecie po.
 
reklama
Dziewczyny ja dzisiaj w jakaś depresje wpadłam :(
Przestraszyłam się tego,ze jestem w ciąży i ze gdy dziecko się urodzi to stracę swoją wolność i porządek - tak w domu jestem pedantka i biada jak ktoś mi coś poprzestawia
Myślicie l,ze to chwilowe?:(
 
Ja tam nie mam zamiaru nic mówić. Będę miała 2 karty ciąży założone najwyżej [emoji846]
No ja właśnie idę na nfz w czwartek i chyba muszę powiedzieć o zastrzykach więc pewnie babka skuma że chodzę prywatnie. A znowu ta na nfz zrobi mi cytologię więc ta prywatną będzie wiedzieć że chodzę gdzieś indziej. Ale mam rozkminy. I w ogóle jakieś wyrzuty sumienia. Ale chyba nie powinnam? Po 2 poronieniach chyba mam prawo być ostrozna
 
Nie kupuj chodzika...mata na podlodze i niech sobie trenuje, mysle, ze za chwile zacznie chodzic, ale czy bedzie latwiej? Moja 2 latka tez czesto chce na raczki, wtedy siadam i biore ja na kolanka...
Mam mate często na niej siedzielismy ale teraz po chwili łapie się mnie, wstaje, wchodzi na kolana i daje sygnał idziemy, staram się odwrócić uwagę ale z marnym skutkiem to taki mały ale bardzo uparty chłopiec :) nie byłoby problemu gdyby nie to że lekarka zabroniła mi dźwigać bo plamiłam. Dzięki za odpowiedź jakoś postaramy się przeczekać te parę miesięcy.
 
Dziewczyny ja dzisiaj w jakaś depresje wpadłam :(
Przestraszyłam się tego,ze jestem w ciąży i ze gdy dziecko się urodzi to stracę swoją wolność i porządek - tak w domu jestem pedantka i biada jak ktoś mi coś poprzestawia
Myślicie l,ze to chwilowe?:(
Jak zobaczysz już swoje maleństwo to zmienisz całkowicie nastawienie a takie nachodzace myśli w ciąży to norma 😄
 
No ja właśnie idę na nfz w czwartek i chyba muszę powiedzieć o zastrzykach więc pewnie babka skuma że chodzę prywatnie. A znowu ta na nfz zrobi mi cytologię więc ta prywatną będzie wiedzieć że chodzę gdzieś indziej. Ale mam rozkminy. I w ogóle jakieś wyrzuty sumienia. Ale chyba nie powinnam? Po 2 poronieniach chyba mam prawo być ostrozna
Wydaje mi się ,że nie powinnas. Nie po to człowiek płaci składki żeby np za badania jeszcze płacić prywatnie. Ja w poprzedniej ciąży za wszystko płaciłam, a teraz stwierdziłam, że trochę inaczej podejdę do tematu[emoji846]
 
Też się nad nim zastanawiam:) Trochę kosztuje ,ale ładny jest to fakt[emoji16]
Dziewczyny mam pytanie, słyszałyście o tych segregatorach mamy ginekolog do prowadzenia ciąży? Używałaś któraś z was już, albo może któraś ma i może powiedzieć czy się sprawdza czy to tylko zbędny wydatek?
 
reklama
Wracam od lekarza na nfz wizyta trwała 5 minut, dostałam skierowanie na USG. Dr kazała się zastanowić czy będę do niej chodzić bo w przeciwnym razie nie da skierowania na badania[emoji29] nie mówiłam że byłam już prywatnie [emoji19] po poronieniu należy mi się za darmo badanie prenatalne i teraz do poniedziałku muszę zdecydować;/
Haha ale wariatka normalnie szok.
 
Do góry