reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny ja dzisiaj w jakaś depresje wpadłam :(
Przestraszyłam się tego,ze jestem w ciąży i ze gdy dziecko się urodzi to stracę swoją wolność i porządek - tak w domu jestem pedantka i biada jak ktoś mi coś poprzestawia
Myślicie l,ze to chwilowe?:(
Też tak miałam, wszystko musiało wrócić na swoje miejsce. Dalej się łapie na tym że ledwo córka coś porozrzuca to to zbieram i układam. Ale trzeba w sobie wyrobić trochę umiejętności odpuszczania bo można zwariować. W końcu to dziecko, ma prawo bałaganić
 
reklama
Wydaje mi się ,że nie powinnas. Nie po to człowiek płaci składki żeby np za badania jeszcze płacić prywatnie. Ja w poprzedniej ciąży za wszystko płaciłam, a teraz stwierdziłam, że trochę inaczej podejdę do tematu[emoji846]
Mi dziś lekarka jasno powiedziała, że nie pozwoli żeby ją naciągać na badania nfz i chodzić do lekarzy prywatnie 😓 nie wiem co mam robić, z jednej strony lekarz prywatny przyjmuje w szpitalu, a z drugiej chodzi o koszty leczenia;/ jesteśmy w trakcie budowy o każdy grosz się liczy;(
 
Dziewczyny ja dzisiaj w jakaś depresje wpadłam :(
Przestraszyłam się tego,ze jestem w ciąży i ze gdy dziecko się urodzi to stracę swoją wolność i porządek - tak w domu jestem pedantka i biada jak ktoś mi coś poprzestawia
Myślicie l,ze to chwilowe?:(
Myślę, że jak dziecko się urodzi to nie będziesz nawet myśleć o super porządku. Maluch będzie dla Ciebie na pierwszym planie [emoji7]
 
Wydaje mi się ,że nie powinnas. Nie po to człowiek płaci składki żeby np za badania jeszcze płacić prywatnie. Ja w poprzedniej ciąży za wszystko płaciłam, a teraz stwierdziłam, że trochę inaczej podejdę do tematu[emoji846]
No ja w poprzedniej też wszystko prywatnie. Teraz na morfo mocz tag glukozę i kile wystawił mi rodzinny bo to fajny facet. Przeżywał razem.ze mną te poronienia. I właściwie on jako pierwszy spytał mnie jak się czuje psychicznie i czy potrzebuje w tej kwestii pomocy
 
Mi dziś lekarka jasno powiedziała, że nie pozwoli żeby ją naciągać na badania nfz i chodzić do lekarzy prywatnie [emoji29] nie wiem co mam robić, z jednej strony lekarz prywatny przyjmuje w szpitalu, a z drugiej chodzi o koszty leczenia;/ jesteśmy w trakcie budowy o każdy grosz się liczy;(
Wiesz co na Twoim miejscu poszłabym do innego na nfz. Masz prawo iść i dostać skierowania L4 i co potrzeba
 
Mi dziś lekarka jasno powiedziała, że nie pozwoli żeby ją naciągać na badania nfz i chodzić do lekarzy prywatnie [emoji29] nie wiem co mam robić, z jednej strony lekarz prywatny przyjmuje w szpitalu, a z drugiej chodzi o koszty leczenia;/ jesteśmy w trakcie budowy o każdy grosz się liczy;(
Wariatka... Przecież możesz chodzić i na NFZ i prywatnie i jej nic do tego .... Przecież opłacasz składki [emoji846]
 
Mi dziś lekarka jasno powiedziała, że nie pozwoli żeby ją naciągać na badania nfz i chodzić do lekarzy prywatnie [emoji29] nie wiem co mam robić, z jednej strony lekarz prywatny przyjmuje w szpitalu, a z drugiej chodzi o koszty leczenia;/ jesteśmy w trakcie budowy o każdy grosz się liczy;(
Tak powiedziała jak by to ona z własnej kieszeni płaciła za te badania...serio nienormalna baba
 
Mi dziś lekarka jasno powiedziała, że nie pozwoli żeby ją naciągać na badania nfz i chodzić do lekarzy prywatnie 😓 nie wiem co mam robić, z jednej strony lekarz prywatny przyjmuje w szpitalu, a z drugiej chodzi o koszty leczenia;/ jesteśmy w trakcie budowy o każdy grosz się liczy;(
Kochana, lekarce na nfz w ogóle nie mów że chodzisz prywatnie 😁załóż normalnie u niej kartę ciąży i tyle 🤷🏼‍♀️moj luxmed nie wie, że chodzę gdzieś jeszcze, za to lekarka prywatna wie że chodzę do luxmedu na badania 😁 jedyny minus taki, że trzeba chodzić podwójnie i tak ustalać wizyty żeby to miało sens 😁 ja najpierw poszłam do luxmedu, wzięłam wszystkie skierowania, a później do prywatnej poszłam już z wynikami 😁 i tak mam zamiar robić przez cała ciążę 😂 najpierw luxmed, a po jakimś tygodniu wizyta u prywatnej, już w gotowymi wynikami 🤷🏼‍♀️😁
 
reklama
Nie da się ukryć, dużo się pozmienia w twoim życiu. Ale zobaczysz, jak dziecko przyjdzie na świat to twoje priorytety też się całkowicie zmienia;)
Dziewczyny ja dzisiaj w jakaś depresje wpadłam :(
Przestraszyłam się tego,ze jestem w ciąży i ze gdy dziecko się urodzi to stracę swoją wolność i porządek - tak w domu jestem pedantka i biada jak ktoś mi coś poprzestawia
Myślicie l,ze to chwilowe?:(
 
Do góry