reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Właśnie u mnie w ciąży sierpniowej też zero objawów, zero boli, krwawien, mdłości... I zdziwienie na usg ze coś nie tak...
Może i masz rację że to dobry znak...
Teraz byłam w toalecie i czysto, sutki dalej wrażliwe i mnie muli... Więc może gdzie luteina podrażniła i przez to to wszystko?
Właśnie zbieram się do lekarza rodzinnego, bo mam zalecenie na mnóstwo badań ale z racji że ginekolog prywatnie to te badania też prywatnie, pójdę do rodzinnego i poproszę o skierowanie przynajmniej na część, na którą może mi wypisać zawsze to prawie 100zl w kieszeni 😉
Też mam zamiar tak zrobić 😁 Kolezance tylko raz wypisał na początku rodzinny, przy kolejnej próbie zapytał się po co jej tak często badania, jak mu powiedziała że w ciąży jest to już jej nie chciał dawać skierowania.
 
Dziewczyny mam pytanie, słyszałyście o tych segregatorach mamy ginekolog do prowadzenia ciąży? Używałaś któraś z was już, albo może któraś ma i może powiedzieć czy się sprawdza czy to tylko zbędny wydatek?
 
Hej dziewczyny, jej jak wy tu dużo piszecie 😎 kiedy ja to nadrobię??? Ja miałam bardzo ciężki tydzień w pracy. Nawet nie miałam czasu wyszukiwać objawów ciąży. Zrobiłam betę pierwsza 715.84 druga 1319. mlU/ml. Póki co udało mi się przełożyć 1 wizytę z 11 lutego na 3 lutego. I pozostaje cierpliwe czekać. Z apki 5t1d. Ciągle się zastanawiam czy 7 tydzień na 1 wizytę to nie jest zbyt późno. 🙄 Oprócz częstego siusiu i wieczornego zmeczenia nie zauważyłam żadnych objawów. Więc niech tak zostanie.
Miłego dnia dziewczyny 😊 i jak najmniej nudności ❤️
 
Też mam zamiar tak zrobić 😁 Kolezance tylko raz wypisał na początku rodzinny, przy kolejnej próbie zapytał się po co jej tak często badania, jak mu powiedziała że w ciąży jest to już jej nie chciał dawać skierowania.
Ooo... Ja planuje od razu kobiecie powiedzieć że dostałam zalecenie od ginekologa na wykonanie badań i czy oze mi wypisać skierowanie xzd
Zaryzykuje najwyżej zbiorę jeszcze dziś po głowie 😂
 
Tym razem już nie będę panikowała.. Już co ma być to będzie i już... A jak pojawi się dużo tego to na sor podjadę...Trudno... Strata wiadomo że boli... Ale jak już wiesz ze ty zrobiłaś wszystko co możliwe to pozostaje bezsilność i myśl o tym że coś musiało być nie tak... 😢
Przepraszam za czarne scenariusze...
Tez od dwóch dni mam plamienia 😔 brzuch mnie tez ciągnie, biorę leki i odpoczywam cóż więcej możemy zrobić ?
 
reklama
Ja Was dzisiaj podczytuje, ale powiem szczerze, że jest nas tak dużo, że trochę jeszcze nie ogarniam kto jest kim ;)
W każdym razie gratuluje wszystkich dobrych wiadomości! Ja mam wizytę jutro o 9:15, wiec na szczęście rano i nie trzeba długo czekać. Mam nadzieje, że będzie ok, zobaczę serduszko i się trochę uspokoję :)
Daj znać jak tam po wizycie trzymamy kciuki 😍
 
Do góry