reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny ale mnie boli dziś ząb [emoji26]oszaleje[emoji55]ani leków nie mogę brać ani nic. A dentysta w 1 trymestrze ?
Leć do dentysty . Ja byłam wczoraj i dentysta stwierdził, że dobrze zrobiłam bo nieleczony stan zapalny zęba może byc znacznie groźniejszy dla przebiegu ciąży niż np znieczulenie u dentysty.
 
Dziewczyny, a kto wizytuje w przyszłym tyg ? Ja mam dwie wizyty - jedna na NFZ w środę ok 13 , a druga prywatnie w czwartek na 18. Bardziej czekam na tą czwartkową bo to pierwsza wizyta u lekarza , który ma prowadzić moja ciążę[emoji846]
HEj ja mam w piątek 29 na 17:40 nie mogę się doczekac. Na początek umówiłam się na 18. Ale w rejestracji powiedziała ze lepiej poczekać jak będzie serduszko bić. A moja ciekawość jest straszna i dziwnie sie martwię
 
To się nacieszyłam bezobjawową ciążą, pustak w głowie , słaba , senna , zrezygnowana od wczoraj . Mam nadzieję że to nie wróży czegoś złego.... zrobienie prania to jakaś masakra.
 
HEj ja mam w piątek 29 na 17:40 nie mogę się doczekac. Na początek umówiłam się na 18. Ale w rejestracji powiedziała ze lepiej poczekać jak będzie serduszko bić. A moja ciekawość jest straszna i dziwnie sie martwię
ja czek do poniedziałku i tez już wariuje,ze bym chciała wiedzieć już czy serduszko już jest☺️
 
reklama
To moje apki ciążowe :) choć głównie zaglądam do hiMommy! Codzienna dawka informacji :).
 

Załączniki

  • IMG_7728.jpg
    IMG_7728.jpg
    43 KB · Wyświetleń: 45
Do góry