reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
To chyba podobne podejście ma mój gin w Polsce [emoji849] jak ma wylecieć to wyleci,jak sie uchowa to będzie silny [emoji849] natura..
To moja fin z kolei daje duphaston od razu jka są problemy, bo mówi, że każdą nawet trudną ciążę można uratować, jesli sa nawet minimalne szanse.
 
Hej dziewczyny ja niestety muszę się z wami pożegnać .... wczoraj od rana zaczęłam plamić szpital , leki i szansa ze będzie ok a ok 18 coraz większe krwawienie i ból brzucha na dole .... znowu szpital i wiadomość ze poronienie samoistne 5 tydzień [emoji17][emoji17][emoji17] lekarz powiedział ze nie miałam na to wpływu ze tego nie da się zatrzymać na tak wczesnym etapie . Także trzymajcie się ściskam was
Przykro mi bardzo :-( ale jeśli się sama oczysciłaś, to szybko będziecie mogli od nowa działać i za to trzymam jak najbardziej mocno zaciśnięte kciuki
 
Chyba dołączę do Waszego grona [emoji3531] Wg aplikacji 5+2, termin na 28 września, wizyta u lekarza za tydzień w piątek. To moja pierwsza, upragniona i planowana ciąża [emoji3531] Oby wszystko było okej!
Witaj kochana :-) masz termin dzień po mnie, to razem będziemy ostatnie w kolejce do rozpakowania [emoji4]
 
reklama
No to teraz ja czekam na pierwszą wizytę w przyszłą środę tj 27 st na 12:15 . To będzie 6+4
Też mam na przyszłą środę wizytę, na 17:20, będzie to 5+4 :-) stresik lekki jest ale będzie dobrze.
Jak cholera wierzę że bedzie dobrze. Tkaiego przeczucia nie mialam przez cala straconą poprzednią ciążę. Wiec musi kurka, być dobrze! :-)
 
Do góry