reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny to i ja się w końcu przywitam, bo czytam od jsjiehos czasu, ale nie odzywałam się bo nie byłam pewna jak będzie. Byłam na lipcowkach, bo po prawie 2 latach starań w końcu pyklo i w listopadzie pokazały się dwie kreski, ale 24 listopada miałam łyżeczkowanie, pęcherzyk nie rósł. Nawet z mężem nie przyszło nam do głowy że istnieje możliwość zajścia od razu w ciążę po łyżeczkowaniu, tym bardziej że czekałam na okres bo gin na trzy miesiące przepisał mi tabletki anty. Jakie było nasze zdziwienie gdy ten okres nie nadchodził a 28 grudnia tak ooooo zrobiłam test i pokazały się dwie piękne krechy 😁 bardzo się boję tym bardziej że przez ostatnie dwa tygodnie zdarzało mi się,, brudzić " wkładkę brązowa krwią 🤨 dzusuaj byłam na wizycie jest serduszko, okruszek ma już prawie 1 cm 🥰🥰🥰 Trzymam strasznie bardzo mocno kciuki za nas wszystkie, będzie dobrze, inaczej nie może być 😁 A o mnie, dolnośląskie, 35 lat w czerwcu 36 🤨 i jeden 12 latek na pokładzie 😁
Kochana trzamam kciuki ja też 35 lat i syn 12 wspaniały chłopak przyda się rodzeństwo wizytę mam na 1 lutego narazie nic nie widać.
 
Witamy i gratulujemy! 🥰

Mnie hormony zabiją. Mąż jedzie jutro do Łomży do dziadków powiedzieć o maluchu, ja mam wizytę na 11 i jakoś nie mam ochoty siedzieć 3h w aucie, no i oczywiście musiałam się na niego obrazić przez to bo... NIE POLUBIŁ MI ZDJĘCIA NA FB I POWIEDZIAŁ, ŻE JEST BRZYDKIE! Nakrzyczałam na niego, że se jedzie do domu i zamiast iść na spacer i zrobić ładne to mnie zostawia... Powiedział mi bym spadała na drzewo. No i ja oczywiście co? Zaczęłam ryczeć.. 😂😂😂
On biedny się przestraszył i od razu podleciał co się dzieje 😂
Strzelcie mi kulkę w głowę, proszę 😅
Kochana ja się popłakałam ostatnio na,, Dzień Dobry TVN,, więc nie martw się. Jakiś płaczek że mnie jak cholera
 
Moja bierze 150
Poszłabym na kasę ale ona już tylko prywatnie a prowadziła wszystkie ciążę więc nie chce zmieniać,nie wiecie ile badania prenatalne kosztują?
 
reklama
Moja bierze 150
Poszłabym na kasę ale ona już tylko prywatnie a prowadziła wszystkie ciążę więc nie chce zmieniać,nie wiecie ile badania prenatalne kosztują?
Ja za wizytę place 250 zł, a prenatalne z tego co pytalam 500 zł. Najlepsze jest to, że dzwoniłam w 6t4d, a babka do mnie w rejestracji, że ma ostatnie 2 wolne miejsca za 6 tygodni, a potem już byłoby za późno[emoji28] także radzę się spieszyć z zapisami, bo ja się nie spodziewałam, że są takie kolejki
 
Do góry