reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Z jakiej apki korzystacie? Ja mam flo jeszcze ze starań i ona pokazuje mi 5 tydzień +5 dni, a tak naprawdę mam 4 +5 [emoji2368]? Trochę mi miesza w głowie...

Ja korzystam z PREGLIFE ale teraz się głowie co zrobić ja tu już czytam o dziecku w 7tc a tu dopiero 5🤣 idealnie w owulacje trafiliśmy bo wg wyliczeń idealnie 5tc2d
 
Przespałam ostatnie 2 dni, a dziś jakiś niesamowity przypływ energii. I co? I zamiast się cieszyć to się martwię ze coś jest nie tak 🤦🏻‍♀️. Czy to już zawsze tak będzie? A następna wizyta za 4 tygodnie.
 
Przespałam ostatnie 2 dni, a dziś jakiś niesamowity przypływ energii. I co? I zamiast się cieszyć to się martwię ze coś jest nie tak 🤦🏻‍♀️. Czy to już zawsze tak będzie? A następna wizyta za 4 tygodnie.
Znam to, mój mąż się śmieje - boli brzuch to złe, bo boli, jak nie boli to złe, bo może coś jest nie tak 😂😅 serio trzeba wyluzować, ciąża to nie objawy non stop, tylko raz nasilone, raz nke.
Dzisiaj po raz pierwszy nie mam ochoty na jedzenie, mdli mnie i jestem śpiąca.
 
reklama
Do góry