reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A masz apetyt ? Bo ja zerowy. Nawet się nie ważyłam ale jak tak dalej pójdzie to też będę na minusie.
Daj koniecznie znać [emoji846] wszystko będzie ok [emoji846]

No właśnie mam apetyt. Ale w sumie ostatnio często chodze na dwójkę 😂
Siedzę pod tym gabinetem i słyszę serduszko u innej babeczki i mnie już nosi...
 
reklama
No to faktycznie dobry układ [emoji846]jeśli wizyta na NFZ i prywatnie wygląda tak samo to nic dziwnego, że tak zrobiłas[emoji846]
U mnie jest mega różnica wiec nie wyobrażam sobie prowadzić ciąży tylko na NFZ[emoji846]ale chociaż za badania nie bede płacić i to jest dla mnie duży plus[emoji846]
 
W ogóle od wczoraj się źle czuje, gardło mnie boli trochę, czuję taką 'kluchę', i temp 37.5-37.9;( nie ma jakiejś tragedii, ale boje się że wyjdzie z tego coś wiecej. Myślałam aby wziąć paracetamol, ale w tym pierwszym trymestrze aż strach cokolwiek brać, chociaż podobno paracetamol można.....
 
Dziewczyny, Wy tyyyle piszecie, ja ilekroć wejdę, to mam minimum 10 stron do nadrabiania i potem nikomu nic nie odpowiadam, bo już nie pamiętam, co komu chciałam napisać. A jak komuś coś odpiszę, to się okazuje, że temat już był 10 razy zmieniony i mój komentarz jest taki z dupy 😅
Ja idę w przyszły poniedziałek na wizytę, odwołałam wizytę piątkową u lekarza, który miał mnie prowadzić, bo po ostatnich wydarzeniach stwierdziłam, że zmieniam lekarza.
Co do apetytu - ja ogólnie apetytu nie mam, ale jem normalnie, bo jak nie zjem, to mi się robi jeszcze bardziej niedobrze. Jedynie mam ochotę na takie bardziej lekkie rzeczy, typu zupa.
 
W ogóle od wczoraj się źle czuje, gardło mnie boli trochę, czuję taką 'kluchę', i temp 37.5-37.9;( nie ma jakiejś tragedii, ale boje się że wyjdzie z tego coś wiecej. Myślałam aby wziąć paracetamol, ale w tym pierwszym trymestrze aż strach cokolwiek brać, chociaż podobno paracetamol można.....
Wiesz ja na Twoim miejscu bym wzięła parace.tamol ale jeśli temp wzrośnie powyżej 38 bo taka temp jest podobno bardziej niebezpieczna dla dziecka niż lek.
 
U mnie dziś 5+0, kiepsko się czuje. Niby praca zdalna, ale nawet jak siedzę to brzuch mnie boli, położyłam się i jest mi niedobrze. Dzwoniłam do mojej lekarki i może coś się zwolni u niej w przyszłym tygodniu, nie chciałabym już szukać innego lekarza, choć może nie być wyjścia.
 
Z jakiej apki korzystacie? Ja mam flo jeszcze ze starań i ona pokazuje mi 5 tydzień +5 dni, a tak naprawdę mam 4 +5 [emoji2368]? Trochę mi miesza w głowie...
 
reklama
Do góry