reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, a kto wizytuje w przyszłym tyg ? Ja mam dwie wizyty - jedna na NFZ w środę ok 13 , a druga prywatnie w czwartek na 18. Bardziej czekam na tą czwartkową bo to pierwsza wizyta u lekarza , który ma prowadzić moja ciążę[emoji846]
Ja we wtorek 🥰 na 16:20 dopiero, ale biorę wolne, więc mam nadzieję, że się nie będę wkurzała w pracy, a miło doczekam wizyty 😊
 
Siedzę jak na szpilkach. Od zeszłego tygodnia schudłam 2 kilo... A nie wymiotuję ani nic... [emoji24]
Ja zejdę zaraz...
A masz apetyt ? Bo ja zerowy. Nawet się nie ważyłam ale jak tak dalej pójdzie to też będę na minusie.
Daj koniecznie znać [emoji846] wszystko będzie ok [emoji846]
 
reklama
U mnie też co wizytę na nfz było robione USG. Ogólnie lekarz do którego będę chodzić przyjmuje prywatnie i na nfz, na nfz z ponad miesięcznym wyprzedzeniem się trzeba zapisać. Ja oczywiście się zapisalam na kilka wizyt co dwa tygodnie do marca, bo nie wiem co ile mnie będzie chciał widzieć, po pierwszej wizycie poodwołuje te zbędne[emoji85] ogólnie w pierwszej ciąży wizyty u niego czy to ma nfz czy prywatnie wyglądały tak samo, więc wolę się pozapisywac z wyprzedzeniem i nie płacić, a zawsze jakby się coś działo mogę się do niego z dnia na dzień zgłosić prywatnie, więc pasuje mi taki układ.
Ja w piątek 29.01, pierwsza wizyta na nfz, bo wcześniej sprawdzałam prywatnie [emoji16]
 
Do góry