reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej dziewczyny.
Bardzo się cieszę z Waszych udanych wizyt [emoji8]oby jak najwięcej dobrych wiadomości [emoji846][emoji846][emoji846][emoji846]
Witam też nowe koleżanki [emoji846]super, że jest nas coraz więcej [emoji846]

Mało się odzywam bo miałam wczoraj bardzo stresujący dzień [emoji45]Najpierw wizyta u dentysty, a później problemy z synem. Dodał wysokiej gorączki cholera wie skąd . Przez długi czas nie mogłam jej niczym zbic więc już mi wyobraźnia zaczelea działać... Mieliśmy z nim jechać na ip ale temp zaczęła się obniżać. Muszę iść z nim do jakiegoś pediatry prywatnie bo u nas państwowy lekarz oferuje tylko teleporady... paranoja [emoji853]
Z tego wszystkiego zaczął mnie pobolewac brzuch [emoji45]
 
Ostatnia edycja:
reklama
To chyba podobne podejście ma mój gin w Polsce [emoji849] jak ma wylecieć to wyleci,jak sie uchowa to będzie silny [emoji849] natura..
Widzisz, czyli jeszcze nie wszystko stracone. Życie jest nieprzewidywalne [emoji846] Najgorsze tylko to czekanie...
Trzymam kciuki abyś usłyszała w piątek dobre wiadomości [emoji846]
 
Jeszcze chciałam Was zapytać o jedno - czy któraś z Was nie ma boleści piersi? Nie bolą mnie, czasami coś tam zakłuje, ale bez szału. Zdarza się? Czy to złe? [emoji28]
Ja nie mam. W poprzedniej ciąży było to samo [emoji846]Są tylko dużo większe niż zwykłe
 
Dzień dobry, dzień dobry, nowy dzień przed nami :) mam nadzieję, że u Was będzie dobry, u mnie osobiście się nie zapowiada :/
Fajnie, że jest nas coraz więcej, ale powiedzcie proszę... Czy tylko ja mam problem z ogarnianiem, co która z Was pisze? :D w sensie nie pamiętam kilka stron wcześniej, który np macie tydzień ciąży, przepraszam Was za to :( :p w pracy podczytuje, ale wiecie jak to jest :)
Co do krzywych, u mnie też jest karteczka w labo, że na krzywa, kobiety w ciąży i dzieci do 1. roku życia poza kolejka.
Co do piersi, to mam ma sa krę ;p nie dość, że urosły strasznie (kupowalam staniki przed tym jak się dowiedziałam o ciąży i jeden poszedł już do siostry :( ), to jak ściągam stanik, to szaleje, takie czułe sutki i w ogóle ;(
 
A ja Was pozdrawiam z Azji! Podejście tutaj do ciąży jest podobne jak w Anglii czy Australii - matka natura ma wszystko obronić, jeżeli jest dobrze, a jak nie to trudno. Jak miałam robione usg, to nie dość, ze lekarz był oschły, to stwierdził, ze za dwa tygodnie zobaczy jak się wszystko rozwija i teraz nie ma sensu dyskutować za bardzo o ciąży, co mnie trochę zaskoczyło, bo jednak za coś płace za wizytę :/ jak chciałam sprawdzić betę, to powiedział, ze to bez sensu, bo na usg widzi wczesny zarodek (jeszcze bez serduszka).

dziewczyny jak u Was z objawami? Ja mam taka sinusoidę - raz jestem turbo senna, mam mdłości, bóle brzucha, a teraz np nic i człowiek się zastanawia - czy aby na pewno jest w ciąży 😂
Azja jest specyficzna. Ja prowadzilam wczesną ciążę w Dubaju. I tez taka znieczulica, bardzo formalnie byle skasowac za wizyte.
 
Ja dzis wstalam i na dzień dobry wymiotowalam z krwią. Niewiem dlaczego, mam nudnosci to fakt ale absolutnie nie ciągnie mnie, az tak żeby krwia. Ehhh ciężkie te poczatki dla mnie😞. Chce juz z 10tc.
 
Mnie piersi jako takie nie bolą, może na poczatku byly bardziej drażliwe i to w sumie tyle. U mnie tez niema szalu, miseczka B jedynie 😆
 
reklama
Ja dziś wstałam i zobaczyłam na papierze odbrobinę jasnobrązowego śluzu 😔oczywiście jestem już cała w stresie a wizyta dopiero jutro ...
 
Do góry