reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny to i ja się w końcu przywitam, bo czytam od jsjiehos czasu, ale nie odzywałam się bo nie byłam pewna jak będzie. Byłam na lipcowkach, bo po prawie 2 latach starań w końcu pyklo i w listopadzie pokazały się dwie kreski, ale 24 listopada miałam łyżeczkowanie, pęcherzyk nie rósł. Nawet z mężem nie przyszło nam do głowy że istnieje możliwość zajścia od razu w ciążę po łyżeczkowaniu, tym bardziej że czekałam na okres bo gin na trzy miesiące przepisał mi tabletki anty. Jakie było nasze zdziwienie gdy ten okres nie nadchodził a 28 grudnia tak ooooo zrobiłam test i pokazały się dwie piękne krechy 😁 bardzo się boję tym bardziej że przez ostatnie dwa tygodnie zdarzało mi się,, brudzić " wkładkę brązowa krwią 🤨 dzusuaj byłam na wizycie jest serduszko, okruszek ma już prawie 1 cm 🥰🥰🥰 Trzymam strasznie bardzo mocno kciuki za nas wszystkie, będzie dobrze, inaczej nie może być 😁 A o mnie, dolnośląskie, 35 lat w czerwcu 36 🤨 i jeden 12 latek na pokładzie 😁
Witaj. Wygląda na to, że tym razem bedzie wszytko dobrze. Spokojnej ciąży.
Witamy i gratulujemy! 🥰

Mnie hormony zabiją. Mąż jedzie jutro do Łomży do dziadków powiedzieć o maluchu, ja mam wizytę na 11 i jakoś nie mam ochoty siedzieć 3h w aucie, no i oczywiście musiałam się na niego obrazić przez to bo... NIE POLUBIŁ MI ZDJĘCIA NA FB I POWIEDZIAŁ, ŻE JEST BRZYDKIE! Nakrzyczałam na niego, że se jedzie do domu i zamiast iść na spacer i zrobić ładne to mnie zostawia... Powiedział mi bym spadała na drzewo. No i ja oczywiście co? Zaczęłam ryczeć.. 😂😂😂
On biedny się przestraszył i od razu podleciał co się dzieje 😂
Strzelcie mi kulkę w głowę, proszę 😅
😂🤣 biedny mąż, no ale cóż, z hormonami ciężarnej nie wygrasz, lepiej niech się przyzwyczai.
 
reklama
Nikt z Niemczech nie jest? [emoji19]jak zwykle samotna [emoji23]
Ja dzisiaj pizze robilam sama zjadlam 2 kawalki i pelna jestem.
Co do diety to ja mialam ostatnio po ciazy pierwszy raz 6 tyg i schudlam 4 kg. Wystarczy ze slodycze odstawie i wiecej sie poruszam. Tak juz mam chociaz teraz po 1 ciazy troche metabolizm zwolnił oby teraz tez tak nie bylo[emoji27].
Jestem ciakawa ile przytyjemy w ciazy. Ja 17kg w ostatniej przytylam a po zostalo mi 5kg. Wiec praktycznie zta sama waga startuje. Ale w tej ciazy sobie obiecalam ze zero podjadania w nocy i mniej cukru .
Dolna Saksonia melduje się :)
 
Dziewczyny wy tak sobie podjadacie, herbatki pijecie, soki, słodycze, mięsko i wszystko, a mnie własna ślina do wymiotów sprowadza :(. Jedzenie fe, picie fe, cały dzień leżę i cierpię. Aż wam zazdroszczę tego jedzenia :)
 
Dziewczyny wy tak sobie podjadacie, herbatki pijecie, soki, słodycze, mięsko i wszystko, a mnie własna ślina do wymiotów sprowadza :(. Jedzenie fe, picie fe, cały dzień leżę i cierpię. Aż wam zazdroszczę tego jedzenia :)
Przejdzie szybciej niż myślisz :-)

Idę w końcu spać. Pies wyprowadzony, ja umyta, mąż w pracy- to tylko spanie mi pozostało [emoji23]
 
U mnie jakas bezsenność. Tak duzo naskrobane, że siedze od 15 min i czytam. Witam nowe koleżanki i gratuluję wspaniałych wieści ❤❤. U nas na drzwiach laboratorium napisane, że ciężarne bez kolejki a o krzywą to pytaja odrazu kto i ida bezpośrednio pierwsze. Ja jestem z Wieliczki 😊
 
Witamy i gratulujemy! 🥰

Mnie hormony zabiją. Mąż jedzie jutro do Łomży do dziadków powiedzieć o maluchu, ja mam wizytę na 11 i jakoś nie mam ochoty siedzieć 3h w aucie, no i oczywiście musiałam się na niego obrazić przez to bo... NIE POLUBIŁ MI ZDJĘCIA NA FB I POWIEDZIAŁ, ŻE JEST BRZYDKIE! Nakrzyczałam na niego, że se jedzie do domu i zamiast iść na spacer i zrobić ładne to mnie zostawia... Powiedział mi bym spadała na drzewo. No i ja oczywiście co? Zaczęłam ryczeć.. 😂😂😂
On biedny się przestraszył i od razu podleciał co się dzieje 😂
Strzelcie mi kulkę w głowę, proszę 😅
Hahahaha słuchaj facetow trzeba czasem tak wziąć pod włos żeby nam na głowę nie weszli😃😃😃😃😃😃
 
A ja Was pozdrawiam z Azji! Podejście tutaj do ciąży jest podobne jak w Anglii czy Australii - matka natura ma wszystko obronić, jeżeli jest dobrze, a jak nie to trudno. Jak miałam robione usg, to nie dość, ze lekarz był oschły, to stwierdził, ze za dwa tygodnie zobaczy jak się wszystko rozwija i teraz nie ma sensu dyskutować za bardzo o ciąży, co mnie trochę zaskoczyło, bo jednak za coś płace za wizytę :/ jak chciałam sprawdzić betę, to powiedział, ze to bez sensu, bo na usg widzi wczesny zarodek (jeszcze bez serduszka).

dziewczyny jak u Was z objawami? Ja mam taka sinusoidę - raz jestem turbo senna, mam mdłości, bóle brzucha, a teraz np nic i człowiek się zastanawia - czy aby na pewno jest w ciąży 😂
 
Jeszcze chciałam Was zapytać o jedno - czy któraś z Was nie ma boleści piersi? Nie bolą mnie, czasami coś tam zakłuje, ale bez szału. Zdarza się? Czy to złe? 😅
 
No ja np nie pamiętam żeby mnie w którejś ciąży bolały,pewnie trochę,a teraz pierwszy raz doświadczam prawdziwych boli piersi stanik mi przeszkadza bez stanika jeszcze gorzej
Jestem w czwartej ciazy- trzy córy w domu- i ta ciąża jest całkowicie inna niż tamte dobra idę bo muszę auto odkopać w nocy takich zasp narobił wiatr że nie wiem jak wyjadę do pracy
 
reklama
A ja Was pozdrawiam z Azji! Podejście tutaj do ciąży jest podobne jak w Anglii czy Australii - matka natura ma wszystko obronić, jeżeli jest dobrze, a jak nie to trudno. Jak miałam robione usg, to nie dość, ze lekarz był oschły, to stwierdził, ze za dwa tygodnie zobaczy jak się wszystko rozwija i teraz nie ma sensu dyskutować za bardzo o ciąży, co mnie trochę zaskoczyło, bo jednak za coś płace za wizytę :/ jak chciałam sprawdzić betę, to powiedział, ze to bez sensu, bo na usg widzi wczesny zarodek (jeszcze bez serduszka).

dziewczyny jak u Was z objawami? Ja mam taka sinusoidę - raz jestem turbo senna, mam mdłości, bóle brzucha, a teraz np nic i człowiek się zastanawia - czy aby na pewno jest w ciąży 😂
To chyba podobne podejście ma mój gin w Polsce 🙄 jak ma wylecieć to wyleci,jak sie uchowa to będzie silny 🙄 natura..
 
Do góry