reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Na badanie poziomu glukozy dziewczyny my wchodzimy bez kolejki w laboratoriach?[emoji848][emoji28] Teoretycznie brzuszków jeszcze nie widać[emoji3]
Ja zmykam troche odsapnąć, chyba otwieram jutrzejszy dzień bo wizyta na 9:30 :-)
Ide szykować jakieś przekąski bo ostatnie pobranie o 12 po glukozie wiec pewnie umrę z głodu jak nic nie zabiorę do zjedzenia żeby szybko wciągnąć po [emoji23]

Dobrej nocy dziewczyny i odezwę się jutro [emoji3590]
 
reklama
A ja właśnie doczytałam historię całego dnia. Fajna lektura na wieczór te wpisy😀Mamusiaom z super wieściami po wizytach gratuluję, A tym z niepewnym wiadomościami życzę siły i szczęścia i trzymam kciuki, chociaż dziś większość chyba na plus. A ja dziś miałam mega stresujące dzień jakby mało było podejrzenia ciazy pozamacicznej. Dałam się wkręcić w umowę na telefon stacjonarny jakimś oszustom.normalnie mnie zacmilo, albo mi hormony rozum odebrały i jestem na siebie wściekła. W każdym razie zorientowałam się zaraz i było mnóstwo stresu z odkrecaniem sprawy. Jeszcze nie wiem czy się udało, no ale jak to stwierdził mój mąż to tylko pieniądze i w sumie ma racje. To teraz jeszcze trzymajcie kciuki żebym wykrecila się z tej umowy 🙃no i od razu mi lepiej jak się wyzalilam.
 
Nikt z Niemczech nie jest? [emoji19]jak zwykle samotna [emoji23]
Ja dzisiaj pizze robilam sama zjadlam 2 kawalki i pelna jestem.
Co do diety to ja mialam ostatnio po ciazy pierwszy raz 6 tyg i schudlam 4 kg. Wystarczy ze slodycze odstawie i wiecej sie poruszam. Tak juz mam chociaz teraz po 1 ciazy troche metabolizm zwolnił oby teraz tez tak nie bylo[emoji27].
Jestem ciakawa ile przytyjemy w ciazy. Ja 17kg w ostatniej przytylam a po zostalo mi 5kg. Wiec praktycznie zta sama waga startuje. Ale w tej ciazy sobie obiecalam ze zero podjadania w nocy i mniej cukru .
 
Rany boskie wy chyba nic nie robicie tylko piszecie[emoji6] chwile mnie nie było i tyle stron naklepaly[emoji12]
Wiecie co ja mam mało objawów ale strasznie intensywne,piersi mnie bolą bardzo,troje dzieci mam i tak nie bolały nigdy, śledzie jem od świąt chociaż ich zbytnio nie lubię,brzuch mi twardnieje jak leżę na boku teraz i pisze to nie mogę opierać na nim ręki
W ostatnim czasie dokuczała mi zgaga a od świąt zniknęła bez śladu,a we wszystkich ciążach miałam ją całą dobę
I jestem taka spokojna,mam wyrąbane na wszystko,pomimo że całe życie jestem histeryczką
Ja nie wiedzialam nigdy co to zgaga i sie w 3 trymestrze dowiedzialam wiec oby nie to samo w tej bylo...
 
Na badanie poziomu glukozy dziewczyny my wchodzimy bez kolejki w laboratoriach?[emoji848][emoji28] Teoretycznie brzuszków jeszcze nie widać[emoji3]
też się nad tym niedawno zastanawiałam. Przykładowo jak byłam w listopadzie na badaniu krwi w Diagnostyce to przyszła dziewczyna w ciąży i pytała osoby w kolejce czy powinna to jakoś udowodnić. Ale trafiła tam inną ciężarną która jej powiedziała, że nie trzeba tylko się po prostu wchodzi. Podejrzewam, że jak się już ma kartę ciążową założoną to wtedy można pokazać ten dowód. A na krzywą glukozową to chyba i tak trzeba się wcześniej umawiać. Przynajmniej tam gdzie ja robiłam miesiąc temu musiałam wcześniej termin sobie rezerwować.
 
Cześć Kobietki!

Też mam termin na wrzesień, wizyta jeszcze przede mną, nie chciałam iść za wcześnie bo i tak by mi nawet karty nie założyli ;) Mamy już prawie 5 latka i teraz oczekujemy drugiego Bobo dokładnie zaplanowanego :)
Gratkulacje :-) na kiedy Ci termin wychodzi?
 
reklama
Do góry