reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej, ja mam 25.01 wizytę, więc podobnie [emoji85] będzie 6+4. U mnie póki co stresu mniej, bo dolegliwości zaczęły ostatnio bardziej dokuczać [emoji30] więc bardziej niż się stresować, próbuję przetrwać [emoji16] Jeszcze tydzień temu narzekałam na brak jakichkolwiek objawów, także nie denerwujcie się, jak też ich nie macie, zaraz zacznie się bum. Miłego dnia!
To mamy tego samego dnia wizyte. Tyle ze u mnie będzie 5+6 [emoji16][emoji5]
 
Hej dziewczyny. Ja zaraz pędzę na badania krwi do laboratorium. Nie wyspana jestem totalnie bo synek dziś postanowił wstać przed 4 [emoji85]Co to koszmarów to też je niestety miewam. Najgorsze jest to, że są bardzo realistyczne więc potrafią człowieka wymęczyć totalnie
 
Ja mam wizytę w piątek i mam nadzieje, że do niej dojdzie, bo niestety syn nadal w domu :( a nie mam go w tym tygodniu z kim zostawić, ale liczę, że od środy już wróci do żłobka.
 
Ja wizytę mam w przyszły poniedziałek (już druga) i będzie wtedy 7+2
Wcześniej byłam w 5+2 i był pęcherzyk ciążowy i żółtkowy,ale jeszcze zarodka i serduszka nie było - ginekolog mówił,ze to za wcześnie jeszcze
 
Ja jstem za.

Trzymamy. Daj znać po, co udało się podejrzeć. Chyba kilka z nas wizytuje w tym tygodniu, a ty zaczynasz. Ja jestem umówiona na czwartek. Będzie 7+0. Dziewczyny kto jeszcze w tym tygodniu ma wizytę? Będziemy po kolei trzymać kciuki, za same dobre wieści.
Ja mam wizytę w czwartek, to będzie 6+4. Narazie się przeziębiłam, po sankach z córką. Mam nadzieję, że do czwartku wydobrzeje..
 
Dzień dobry 😊. Ja od rana działam, umówiłam się na glukoze na jutro 🤮i do poradni na środę 🤗. Jeszcze tylko telefon o prenatalne i ogarnięte. Życzę wam spokojnego dnia.
 
reklama
Do góry