reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny czy Was też dopadają biegunki ? Wypiłam dziś wodę z kiszonych ogórków i się zastanawiam czy to nie od tego 🙈
Ja mam od wczoraj i tak się zastanawiam od czego (może od zwiększenia dawki heparyny), a może to normalne... No i brzuch mnie boli.
Aaaa, i jeszcze wczoraj wypiłam kawę z prawdziwym mlekiem, a od sierpnia jestem na diecie bezmlecznej (może mój organizm się odzwyczaił).
 
reklama
Dziewczyny kiedy robiłyście 1 usg? 😊
U mnie z powodu lekkiego krwawienia byłam w 5+5 ale gdyby nie ta awaryjna akcja to planowałam pierwszą wizytę na 7+6. Mój lekarz tak zalecił, żeby nie umawiać się wcześniej niż w 7 tygodniu i w sumie tutaj dziewczyny bardziej doświadczone chyba to samo potwierdzają :)
Jeśli nic niepokojącego się u Ciebie nie dzieje to celuj najwcześniej w 6-7 tygodniu. Wtedy już widać więcej i można być bardziej spokojnym. Chociaż wiem, że to długie czekanie trochę dobija :)
No i gratulacje kreseczek witamy w ekipie :)
 
U mnie z powodu lekkiego krwawienia byłam w 5+5 ale gdyby nie ta awaryjna akcja to planowałam pierwszą wizytę na 7+6. Mój lekarz tak zalecił, żeby nie umawiać się wcześniej niż w 7 tygodniu i w sumie tutaj dziewczyny bardziej doświadczone chyba to samo potwierdzają :)
Jeśli nic niepokojącego się u Ciebie nie dzieje to celuj najwcześniej w 6-7 tygodniu. Wtedy już widać więcej i można być bardziej spokojnym. Chociaż wiem, że to długie czekanie trochę dobija :)
No i gratulacje kreseczek witamy w ekipie :)
Dziękuję 😊 jutro będę się umawiać i tak się zastanawiam kiedy najlepiej jest się umówić. To moja pierwsza ciąża, i mam milion pytań w głowie co i jak? 🤦‍♀️
 
Dziękuję 😊 jutro będę się umawiać i tak się zastanawiam kiedy najlepiej jest się umówić. To moja pierwsza ciąża, i mam milion pytań w głowie co i jak? 🤦‍♀️
Rozumiem Cię doskonale, ja też w pierwszej ciąży i mam to samo :) ale dziewczyny tutaj te bardziej doświadczone są bardzo pomocne :)
 
Właśnie warto się dowiadywać 😊 a u u Ciebie który tydzień? Jak się czujesz?
Ja dzisiaj 6+3 lub 6+4 zależy na którą aplikację patrze. Czuję się w kratkę, tzn. już miewam mdłości ale nie jakieś mega ciężkie, senność i osłabienie, zawroty głowy. Ale ogólnie chyba przechodzę ten początek ciąży w miarę łagodnie :)
 
reklama
Dziękuję [emoji4] jutro będę się umawiać i tak się zastanawiam kiedy najlepiej jest się umówić. To moja pierwsza ciąża, i mam milion pytań w głowie co i jak? [emoji2356]

Ja byłam w 5+6 mniej więcej, było widać pęcherzyk w macicy i zarodek, ale nie udało się złapać serduszka. Z jednej strony trochę za wcześnie i teraz jest lekki stres czy to serduszko będzie, z drugiej wykluczyła ciąże pozamaciczna i ciąże bezzarodkowa. Pewnie gdybym poszła tydzień później już wszystko byłoby widać.
 
Do góry