reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Cześć dziewczyny, u mnie brak objawów jakichkolwiek. Usg nie mogę się doczekać przeokropnie, ale czekam :)

Zastanawiam się nad tym mocno. Choć my już od dawna mówiliśmy, że się staramy. Także raczej wszyscy czekają.Łącznie z dziećmi, które czekają na rodzeństwo, choć sceptycznie podchodzą już do informacji, że może tym razem fasolka rośnie :)
Co nie zmienia faktu, że można w miły sposób poinformować, że się udało. Planuje dopiero po tych badaniach genetycznych.


Na pewno wszystko ok. Na spokojnie :)
25 dzień cyklu to praktycznie same początki.
Dzięki za pocieszenie, od wczoraj pobolewa mnie trochę lewa strona i mam brązowe plamienia, wizytę umówiłam na 27.01 to będzie 5+5 wg OM, umówić się na wizytę szybciej? Boję się że w tym tygodniu i tak nic nie będzie widać. Narazie nie jest źle z tymi plamieniami, jest tylko lekko ubrudzona bielizna, nie jest to żywo czerwona krew, ale trochę się zaczęłam martwić [emoji25] w pierwszej ciąży tak nie miałam...
 
reklama
Dzięki za pocieszenie, od wczoraj pobolewa mnie trochę lewa strona i mam brązowe plamienia, wizytę umówiłam na 27.01 to będzie 5+5 wg OM, umówić się na wizytę szybciej? Boję się że w tym tygodniu i tak nic nie będzie widać. Narazie nie jest źle z tymi plamieniami, jest tylko lekko ubrudzona bielizna, nie jest to żywo czerwona krew, ale trochę się zaczęłam martwić [emoji25] w pierwszej ciąży tak nie miałam...
ja bym chyba dla świętego spokoju poszła wcześniej sprawdzić czy wszystko ok. Miałam podobną akcję w poniedziałek i dobrze, że tak szybko udało mi się dostać do jakiegoś lekarza. Dostałam luteinę i duphaston. Może nie będzie nic widać, ale uspokojenia się może warto sprawdzić.
Też mam wizytę 27.01 to możemy razem odliczać :)
 
Hej dziewczyny. Dołączam się do wrześniowych mam. Ostatnia miesiączka 16 - 20 grudnia owulacja 31 grudzień. Pierwszy test robiłam 4 dni przed planowaną miesiączka, był cień cienia, powtórzyłam następnego dnia rana, kreska była nieco bardziej widoczna. Poczekałam dzień po planowanej miesiączce kreska się pojawiła a dziś to już w ogóle krecha jak się patrzy. 😊 To moja pierwsza ciąża, mam milion myśli w głowie... Jutro jadę na betę. Będę też uamwiac się na 1 wizytę do gina. Jeszcze to do mnie nie dociera😊 według aplikacji ciąża + termin porodu przypada na 23 września 🤰
 
Hej dziewczyny. Dołączam się do wrześniowych mam. Ostatnia miesiączka 16 - 20 grudnia owulacja 31 grudzień. Pierwszy test robiłam 4 dni przed planowaną miesiączka, był cień cienia, powtórzyłam następnego dnia rana, kreska była nieco bardziej widoczna. Poczekałam dzień po planowanej miesiączce kreska się pojawiła a dziś to już w ogóle krecha jak się patrzy. 😊 To moja pierwsza ciąża, mam milion myśli w głowie... Jutro jadę na betę. Będę też uamwiac się na 1 wizytę do gina. Jeszcze to do mnie nie dociera😊 według aplikacji ciąża + termin porodu przypada na 23 września 🤰
 

Załączniki

  • IMG_20210117_141923.jpg
    IMG_20210117_141923.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 89
Hej dziewczyny obserwuje was od kilku dni. Jeszcze nie mogę się oficjalnie przywitać bo u mnie jeszcze nie wiadomo co będzie, ale stwierdziłam, że się odezwę po trochę wsparcia, bo już wariuje.To tak ostatnia miesiaczka 11.12. Test 6.01 w dniu spodziewanej miesiączki pozytywny ale kreska bledziutka. Drugi test następnego dnia kreska mocniejsza. Zrobiłam betę 14. O1 to był wg aplikacji 4 tydzien i 5 dzień i i wyszła 1893 no ale poszlam do ginekologa tego samego dnia i nic nie było na usg. Pani powiedziała że podejrzewa ciaze pozamaciczna, bo hcg wysokie i kazała przyjść za tydzien. No i od czwartku się zamartwiam, A ta niepewność mnie dobija.☹
A powiedz w jakich jednostkach masz wynik bety? Ja jestem tu praktycznie od początku wątku, i jak dziewczyny pisały, że mają betę ta poziomie ileś-set to moja była od razu w tysiącach. I wśród moich koleżanek, które korzystają z tego samego labo jedna z nich mi powiedziała że przy "10.000" coś będzie widać na USG. Może serio za szybko poszłaś :) moja beta byla podana w mlU/mL
 
Dziewczyny czy Was też dopadają biegunki ? Wypiłam dziś wodę z kiszonych ogórków i się zastanawiam czy to nie od tego 🙈
 
Dziewczyny czy Was też dopadają biegunki ? Wypiłam dziś wodę z kiszonych ogórków i się zastanawiam czy to nie od tego 🙈
Miałam ze dwa razy zaraz po tym jak się dowiedziałam o ciąży :) ale już się uspokoiło, tak więc nie wiem czy to miało związek :) wtedy było coś koło 5 tygodnia :)
 
Hej dziewczyny obserwuje was od kilku dni. Jeszcze nie mogę się oficjalnie przywitać bo u mnie jeszcze nie wiadomo co będzie, ale stwierdziłam, że się odezwę po trochę wsparcia, bo już wariuje.To tak ostatnia miesiaczka 11.12. Test 6.01 w dniu spodziewanej miesiączki pozytywny ale kreska bledziutka. Drugi test następnego dnia kreska mocniejsza. Zrobiłam betę 14. O1 to był wg aplikacji 4 tydzien i 5 dzień i i wyszła 1893 no ale poszlam do ginekologa tego samego dnia i nic nie było na usg. Pani powiedziała że podejrzewa ciaze pozamaciczna, bo hcg wysokie i kazała przyjść za tydzien. No i od czwartku się zamartwiam, A ta niepewność mnie dobija.☹
Kurcze , nie dziwię się że się denerwujesz. Czekanie jest najgorsze..powiem Ci że ja bym chyba tyle nie czekała tylko poszła na USG do innego lekarza. Ciąża pozamaciczna jest niebezpieczna więc lepiej ją jak najszybciej wykluczyć. Nic nie jest przesadzone ale tak jak mówię jak bym chyba aż tyle nie czekała
 
reklama
Do góry