reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

jak wpisuję hasło to mi kilka grup wyskakuje :) masz na myśli tą pierwszą z brzegu z mamą w rudo-żółtej bluzie na zdjęciu profilowym?
ja jeszcze nie chwaliłam się ciążą nikomu zastanawiam się czy moi znajomi zobaczą, że dołączyłam do takiej grupy?
Kto jest członkiem widzą tylko osoby, które są członkami grupy, więc jeżeli ktoś ze znajomych jest w grupie no to jest szansa że Cię skojarzy :) ta grupa z tym zdjęciem, o którym piszesz jest największa chyba :)
 
reklama
Dobry wieczor dziewczyny :)
Czytam każdy post, śledzę wasze losy, cieszę się szczęściem. Dzisiaj mam słabszy dzień :( rozwaliła mnie informacja jednej z nas o pustym jaju płodowym i strasznie się tego teraz boje.
Czy któras z was jest jeszcze na takim etapie, że ma pozytywne testy+ rosnącą będę, a jest jeszcze przed wizytą u lekarza?
Przede mną jeszcze kilka dni 😱
Ja mam tylko test pozytywny 😉 bety nie robie, bo nie bede sie nakrecac. W poniedzialek umowie sie na wizyte 😊
 
Echhh... niestety plamienie z koloru brązowego zmieniło się na jasno różowy.... :( chyba I tym razem się nie uda... jestem załamana. Staram się leżeć ale mam pod opieką dziecko i nie jestem w stanie cały czas być w pozycji horyzontalnej

Wizyta przypiesxyłam na poniedziałek. Powinnam być wtedy 6+2. Trzymajcie proszę za mnie mocno kciuki żebym do tego czasu utrzymała 🙏🙏🙏
Jestem po prostu załamana 😫😫😫😫😭😭
 
jak wpisuję hasło to mi kilka grup wyskakuje :) masz na myśli tą pierwszą z brzegu z mamą w rudo-żółtej bluzie na zdjęciu profilowym?
ja jeszcze nie chwaliłam się ciążą nikomu zastanawiam się czy moi znajomi zobaczą, że dołączyłam do takiej grupy?
Tak, ta jest najwieksza. Wydaje mi sie ze nikt nie zobaczy jak dolaczysz :)
 
Echhh... niestety plamienie z koloru brązowego zmieniło się na jasno różowy.... :( chyba I tym razem się nie uda... jestem załamana. Staram się leżeć ale mam pod opieką dziecko i nie jestem w stanie cały czas być w pozycji horyzontalnej

Wizyta przypiesxyłam na poniedziałek. Powinnam być wtedy 6+2. Trzymajcie proszę za mnie mocno kciuki żebym do tego czasu utrzymała [emoji120][emoji120][emoji120]
Jestem po prostu załamana [emoji31][emoji31][emoji31][emoji31][emoji24][emoji24]
Trzymam kciuki by jednak bylo wszystko okej. Dawaj znac jutro jak sie czujesz i czy sie polepszylo[emoji123][emoji8]
 
Echhh... niestety plamienie z koloru brązowego zmieniło się na jasno różowy.... :( chyba I tym razem się nie uda... jestem załamana. Staram się leżeć ale mam pod opieką dziecko i nie jestem w stanie cały czas być w pozycji horyzontalnej

Wizyta przypiesxyłam na poniedziałek. Powinnam być wtedy 6+2. Trzymajcie proszę za mnie mocno kciuki żebym do tego czasu utrzymała 🙏🙏🙏
Jestem po prostu załamana 😫😫😫😫😭😭
A ja bym pojechala do szpitala sprawdzic co i jak...
dla pocieszenia dodam, ze z pierwszym synem takze krwawilam dosc mocno, kolor wlasnie jasny róż..pojechalam do szpitala, lezalam 4 dni, w sumie chyba czekali co sie wydarzy, bralam tabletki..dzis syn ma 15 lat :)
 
Właśnie wyczytałam
Echhh... niestety plamienie z koloru brązowego zmieniło się na jasno różowy.... :( chyba I tym razem się nie uda... jestem załamana. Staram się leżeć ale mam pod opieką dziecko i nie jestem w stanie cały czas być w pozycji horyzontalnej

Wizyta przypiesxyłam na poniedziałek. Powinnam być wtedy 6+2. Trzymajcie proszę za mnie mocno kciuki żebym do tego czasu utrzymała 🙏🙏🙏
Jestem po prostu załamana 😫😫😫😫😭😭

Trzymam mocno kciuki!!!! <3 będzie dobrze!

Ja właśnie dostałam omówienie wyników od lekarza i w poniedziałek czeka mnie krzywa cukrzycowa :/ wynik o 0.15 za wysoki i badanie moczu do poprawki :p no i wizyta u endokrynologa ale oczywiście nie ma w medicoverze wolnych terminów tylko teleporada, matko co za czasy :p
 
reklama
Do góry