reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczeta, na fb jest tez fajna grupa wrzesniowych mam. Wbijacie tam :)
jak wpisuję hasło to mi kilka grup wyskakuje :) masz na myśli tą pierwszą z brzegu z mamą w rudo-żółtej bluzie na zdjęciu profilowym?
ja jeszcze nie chwaliłam się ciążą nikomu zastanawiam się czy moi znajomi zobaczą, że dołączyłam do takiej grupy?
 
Dlatego ja bardzo ale to bardzo sceptycznie do tego podchodzę. Sama bardzo się nakrecam przez różne przypadki przeczytane na forum. Choć przy pierwszej ciąży ( 7 lat temu) poznałam na grupie super dziewczyny i grupa funkcjonuje do dnia dzisiejszego :)
Ojaaaa laski właśnie weszłam ba jakieś forum i jakas dziewczyna napisała ze u niej ustanie objawów oznaczalo poronienie [emoji22]teraz to się zestresowalam porządnie :(
 
To sa pomiędzy nami duże rozbieżności. Ja miałam om 13.12 a owu. 26/27.12. byłaś już u gina?
no to już to teraz mi zaczyna pasować ten tydzień przesunięcia :)
W poniedziałek byłam na wizycie u awaryjnego lekarza z powodu krwawienia, ale do mojego prowadzącego mam wizytę dopiero 27.01.
 
reklama
Dziewczyny ktore rodzily miala ktoras konflikt serologiczny?? Jak to wyglada przy drugim dziecku dostaje soe zastrzyk tez dopiero w zaawamsowanej ciazy czy jak?
Ja miałam zestawienie konfliktowe z mężem, miałam w każdym trymestrze badany odczyn combsa. Po porodzie dostałam zastrzyk z imonoglobuliny , i po poronieniu też. Syn odziedziczył grupę krwi po mężu. Najlepiej jest w pierwszej ciąży podobno, potem może być gorzej. Ale dostałam zastrzyk więc myślę że będzie dobrze.
 
Do góry