reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziękuje dziewczyny za słowa wsparcia !:)
Nie mogę się doczekać aż każda z nas się spotka na tym forum w 20-30 tygodniu i będziemy miały mniej stresu :)
 
reklama
Hej dziewczęta to i ja nieśmiało dołączę. Mam już 6letnia córeczkę w domku która drze właśnie swój piękny ryjek pod prysznicem. Mamy ja dzięki in vitro :) w zeszły pt byłam umówiona na wizytę do kliniki a w środę zrobiłam test i okazało się ze jestem w ciąży :) było to 4 dni przed spodziewana miesiączka. Na becie byłam w dzień spodziewanej miesiączki ( wynik 155) no i dwa dni później ( wynik 395) na tym poprzestałam aby nie wprowadzać sobie niepotrzebnego stresu. Pierwsza wizyta dopiero 28.01, specjalnie umówiłam sie później aby mieć pewność na czym stoję. Dziś wg apki 5+1 . Dodam ze 3 lata temu byłam w ciąży również naturalnej, ale skończyło się poronieniem zatrzymanym. Nie muszę pisać jak bardzo się teraz stresuje, ale musimy jakos to przetrwać. Trzymam za wszystkie kciuki oby do września :)
Hej. Wazne ze jest juz maly czlowiek w domu to zawsze mniej czasu na myslenie jest wiem cos o tym [emoji5]super ze sie udalo gratuluje [emoji175]
 
Nie nastawiaj się negatywnie. Każda z Nas jest różna, każda innaczej przechodzi ciążę. Ja w pierwszej nie miałam żadnej objawów i urodziłam zdrowe dziecko. Jak są objawy to też nie trwają cała ciążę tylko ustają. Tak samo każda z nas będzie miała dziecko innej wielkości, inne wyniki itp. nie można porównywać. Niestety u jednej pojawia się plamienia i będzie to objaw poronienia, u innych plamienia będą normą. Każda ma inny organizm Pozytywne myślenie to podstawa;)
Ojaaaa laski właśnie weszłam ba jakieś forum i jakas dziewczyna napisała ze u niej ustanie objawów oznaczalo poronienie [emoji22]teraz to się zestresowalam porządnie :(
 
Dziękuje dziewczyny za słowa wsparcia !:)
Nie mogę się doczekać aż każda z nas się spotka na tym forum w 20-30 tygodniu i będziemy miały mniej stresu :)
u mnie się wtedy włączy stres nr 2 pod tytułem poród 😂 to jest coś o czym narazie wolę nie myśleć ale sama wizja tego mnie nieźle przeraża. Ja to chyba dopiero jak wrócę z dzieckiem do domu będę spokojna 😎
 
u mnie się wtedy włączy stres nr 2 pod tytułem poród [emoji23] to jest coś o czym narazie wolę nie myśleć ale sama wizja tego mnie nieźle przeraża. Ja to chyba dopiero jak wrócę z dzieckiem do domu będę spokojna [emoji41]
Nie będziesz [emoji38] ciagle będziesz o czymś myśleć czy wszystko w porządku przy takim maluchu to że wszystkim się panikuje
 
u mnie się wtedy włączy stres nr 2 pod tytułem poród [emoji23] to jest coś o czym narazie wolę nie myśleć ale sama wizja tego mnie nieźle przeraża. Ja to chyba dopiero jak wrócę z dzieckiem do domu będę spokojna [emoji41]
Obawiam się, że też nie [emoji23] hehe zaczną się inne stresy [emoji28]z dziećmi tak już jest
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry