reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja właśnie dotarłam do rodziców, ciche dni w małżeństwie, a u rodziców zawsze spokojniej 🥰
Kilka dni będę miała spokoju 😁
W środę wizyta i mam nadzieję, że dalej maluszek się rozwija ✊🏻
 
Ja właśnie dotarłam do rodziców, ciche dni w małżeństwie, a u rodziców zawsze spokojniej 🥰
Kilka dni będę miała spokoju 😁
W środę wizyta i mam nadzieję, że dalej maluszek się rozwija ✊🏻
Hah czasem tak trzeba :) teraz spokoj Ci potrzebny:)
Ja dziś ZERO objawów jakichkolwiek i mnie to trochę martwi ale staram się nie fiksowac😁
 
Ja właśnie dotarłam do rodziców, ciche dni w małżeństwie, a u rodziców zawsze spokojniej [emoji3059]
Kilka dni będę miała spokoju [emoji16]
W środę wizyta i mam nadzieję, że dalej maluszek się rozwija [emoji1307]
Dobry pomysł [emoji846] teraz spokój jest najważniejszy [emoji846]
 
Hej dziewczyny. Nie było mnie troszkę, ale to z tego powodu, że wczoraj 2 razy plamiłam na brązowo od 8 do 11 i cisza, dzisiaj o 8 trochę i znowu cisza. Byłam wczoraj pod gabinetem lekarza, ale niestety miał dyżur w szpitalu. Dzisiaj między 17 a 18 mam być u niego i mega się stresuje. Nic dzisiaj nie jadłam, na szczęście piję wodę, więc nic mi nie befzie. Mam nadzieję, że z fasolka wszystko dobrze i zobaczę dzisiaj wypragnione serduszko 💛
Hej, jak tam? :)
 
tez mówiłam nie dawno zero objawów a jak mnie dzisiaj mdłości wzięły to myślałam,ze orła wywinie :p
myśmy chyba obie się w tej bezobjawowej ciąży długo trzymały z tego co pamiętam z wcześniejszych postów. Ale ja dzisiaj też miałam rano armagedon, przy moim łóżku ciągle stoi wiadro, bo nie znam dnia ani godziny. Chociaż na szczęście zwrotów jeszcze nie było. Ale ja za ten stan rzeczy winię tego duphastona. Niemniej rano chłopak jeszcze w blistrze siedział, a mi się już niedobrze zrobiło 😎

Kobietki macie jakiś patent na awocado? w grudniu dostałam zalecenie żeby to to jeść, a ja się do niego zupełnie nie umiem przekonać. Smakuje mi to jak mydło. Jak wy tego używacie? Jakiś dobry przepis?
 
reklama
myśmy chyba obie się w tej bezobjawowej ciąży długo trzymały z tego co pamiętam z wcześniejszych postów. Ale ja dzisiaj też miałam rano armagedon, przy moim łóżku ciągle stoi wiadro, bo nie znam dnia ani godziny. Chociaż na szczęście zwrotów jeszcze nie było. Ale ja za ten stan rzeczy winię tego duphastona. Niemniej rano chłopak jeszcze w blistrze siedział, a mi się już niedobrze zrobiło 😎

Kobietki macie jakiś patent na awocado? w grudniu dostałam zalecenie żeby to to jeść, a ja się do niego zupełnie nie umiem przekonać. Smakuje mi to jak mydło. Jak wy tego używacie? Jakiś dobry przepis?
ja proponuje poszukać przepisu na avocado z jajkiem :)
 
Do góry