reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny czy jak mi się już te plamienia uspokoiły (wychodzi na to że to była jednorazowa akcja w poniedziałek rano) to mogę już powoli być spokojniejsza? biorę nadal ten duphaston i luteinę, leżę (praktycznie tylko na posiłki i toaletę wstaję) i oczywiście mam mnóstwo czarnych myśli w głowie 😎
Oszaleję chyba do tego 27.01 bo to jest jeszcze tyle czekania. Teraz każde ukłucie w brzuchu włącza mi zawał serca. Mdłości przybierają na sile (dzisiaj udało mi się jeszcze tego duphastona obronić ale już jest coraz trudniej). Zauważyłam, że na mdłości pomaga mi wąchanie goździków 😎 Może którejś z was ten patent się przyda w ciężkich chwilach :)
 
reklama
Dziewczyny czy jak mi się już te plamienia uspokoiły (wychodzi na to że to była jednorazowa akcja w poniedziałek rano) to mogę już powoli być spokojniejsza? biorę nadal ten duphaston i luteinę, leżę (praktycznie tylko na posiłki i toaletę wstaję) i oczywiście mam mnóstwo czarnych myśli w głowie 😎
Oszaleję chyba do tego 27.01 bo to jest jeszcze tyle czekania. Teraz każde ukłucie w brzuchu włącza mi zawał serca. Mdłości przybierają na sile (dzisiaj udało mi się jeszcze tego duphastona obronić ale już jest coraz trudniej). Zauważyłam, że na mdłości pomaga mi wąchanie goździków 😎 Może którejś z was ten patent się przyda w ciężkich chwilach :)
Spróbuj na mdłości pić Rumianek:)
 
Moja pierwsza beta hcg w dniu miesiączki 2265, dwa dni później 4163. Takie duże liczby, że trochę się stresuje. Za 3 dni pierwsza wizyta[emoji15]
Zrobiłam dzisiaj jeszcze jedna betę, bo do lekarza mam dopiero 26-go (pierwsza wizyta) i wynik 2283. W sobotę (9-go) było 107, więc chyba mogę być spokojna? :)
 
a całkiem żółte jest czy tylko pęcherzyk?:(
Może zardek potrzebuje więcej czasu
Powiem szczerze, że lekarz powiedział tylko tyle- no, jakąś ciąża tu jest, ale to może być puste jajo płodowe. Może Pani pokrwawic, a jak za tydzień nic się nie zmieni, będę musiał skierować do szpitala. Chyba, że jeszcze za wcześnie. I właściwie tyle. Nic nie mówił o ciałku żółtym ani nic.
 
reklama
Dziewczyny na pare godzin Was zostawić! [emoji23]

lece jeść po aż mnie ściska z głodu! Dajecie rade zjeść te 2000kcal? Ja długo byłam na diecie i jadłam 1500, schudłam 13kg w ciagu pół roku i nie umiem w siebie wcisnąć jedzenia :(
Ja nawet nie wiem ile zjadam. Jem jak mam czas najgorzej jak siegam po slodkie no ale musze sie ogarnac [emoji28]
Trzymam kciuki! daj znać jak po wizycie.

może faktycznie jeszcze za wcześnie, mogło się coś przesunąć i ciąża jest młodsza.
A nawiasem, skąd lekarz bierze ten wiek ciąży z USG?
Ja na zdjęciu z poniedziałku widzę zapis GA 6w5d domyślam się, że to wiek ciąży, ale mi to zupełnie nie pasuje, bo ja dopiero dzisiaj mam 6+1.
Umie któraś to rozszyfrować?
Ja mam dlugie cykle z czego wynika pozniejsza owulacja i kilka dni termin zaplodnienia rozni sie od terminu porodu wiec chyba coa w tym jest ze cykl tez ma cos do rzeczy. Albo dzidzia jest ciut wieksza po prpstu lepiej tak niz za mala [emoji16]
Dziewczyny czy jak mi się już te plamienia uspokoiły (wychodzi na to że to była jednorazowa akcja w poniedziałek rano) to mogę już powoli być spokojniejsza? biorę nadal ten duphaston i luteinę, leżę (praktycznie tylko na posiłki i toaletę wstaję) i oczywiście mam mnóstwo czarnych myśli w głowie [emoji41]
Oszaleję chyba do tego 27.01 bo to jest jeszcze tyle czekania. Teraz każde ukłucie w brzuchu włącza mi zawał serca. Mdłości przybierają na sile (dzisiaj udało mi się jeszcze tego duphastona obronić ale już jest coraz trudniej). Zauważyłam, że na mdłości pomaga mi wąchanie goździków [emoji41] Może którejś z was ten patent się przyda w ciężkich chwilach :)
Kucie to normalne macica siw rozszerza dzisiaj robi sobie miejsce to tak czasem jest. Gorzej jakbys miala silniejsze bole
 
Do góry