reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Przykro mi a powodu tych dzisiejszych strat [emoji22]az w takich momentach zastanawiasz sie czy z twoja ciaza wszystko ok...
Już po wizycie... Niby wszystko dobrze [emoji846] pęcherzyk 1.34cm ciałko żółte w pęcherzyku 3mm [emoji3059] jakiś malutki krwiaczek jest, którego mam wyleżeć [emoji846] i zmniejszono dawkę acardu bo podobno za mocna 75 i mam jakiś inny przepisany [emoji6] jeszcze 2 tyg i prawdopodobnie zwolnienie [emoji846] myślałam że popracuje do marca ale jednak życie pisze inne scenariusze [emoji6] byle okruszek był zdrowy [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Chociaz jakas dobra wiadomosc dzisiaj. Super gratuluje. [emoji7]
Oooo widzisz :)mój partner tez jeszcze nie wierzy w to;)
A właśnie jak zareagowali wasi mężowie/partnerzy na wieść o dziecku ?:€
Moj byl w szoku lekkim ale szczesliwy 2h pozniej do mnie dzwonil czy tam na pewni 2 kreski i ze sie cieszy. Ale u?nas szybko druga dzidzia bedzie wiec nie spodziewalismy sie ze tak szybko.
Czy któraś w Was też na spokojnie podeszła do sprawy ciąży? W sensie zapisałam się do ginekologa dopiero na 8 lutego, a to już będzie 7+4, czyli 8 tydzień. Bety też nie zamierzam robić[emoji85]
Ja podeszlam na spokojnie. W Niemczech nie robia bety to po pierwsze. Po drugie widok samego zarodka mnie nie uspokoi. Ide na wizyte 25.01 i wtedy ma byc 5+6 wiec juz mam nadzieje ze serduszko bedzie slychac.
Jesli mialoby sie cos zlego stac to na pewno na to nie mam wplywu i tak czy siak jest stres ale staram sie o tym nie myslec. Dobrze ze mam jedno szczescie to w dzien nie mam nawet czasu myslec o tym stresie ze cos moze byc nie tak.[emoji28]
 
reklama
A powiedzcie mi, bo jutro idę na badania morfologia+badnia ogóle moczu. Położna mówiła coś o moczu jaki on ma dokładnie być, pamiętam, że ma być to środkowy strumień xD nic dalej :D ma to być pierwszy mocz czy drugi?
 
A powiedzcie mi, bo jutro idę na badania morfologia+badnia ogóle moczu. Położna mówiła coś o moczu jaki on ma dokładnie być, pamiętam, że ma być to środkowy strumień xD nic dalej :D ma to być pierwszy mocz czy drugi?

Poranny mocz. Najlepiej się podmyć przed, bo potem wychodzą bakterie.
 
@patrvcja @pasazerka12 @sky_84 chcecie dolaczyc do tabelki? Jesli tak prosze wyslac dane imie ile lat ktora ciaza ile dzieci(imiona) termin porodu
emoji16.png


Jezeli ktos kogo pominelam chce dolaczyc to tak samo zapraszam
emoji112.png
.
@patrvcja @pasazerka12 @sky_84 chcecie dolaczyc do tabelki? Jesli tak prosze wyslac dane imie ile lat ktora ciaza ile dzieci(imiona) termin porodu [emoji16]

Jezeli ktos kogo pominelam chce dolaczyc to tak samo zapraszam [emoji112]priv.
.
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Po całym dniu dopiero nadrabiam, bardzo przykro mi na te smutne wieści :(

U mnie dzisiaj pierwsze "mdłości", czyli ścisk w żołądku ale jeszcze nie cofało, a w piekarni nie mogłam wytrzymać na zapach lukru, ble!

Ściskam Was wszystkie ogromnie <3
 
Do góry