reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej. Dzisiaj po wstaniu z łóżka poczułam jak coś cieknie mi po udach, poszła do łazienki, zebrałam to papierem toaletowym. Miało konsystencję śluzu, ale bardzo bardzo rzadkiego. Kolor biało-zółty. Po ubraniu bielizny mam na niej żółte ślady. Bardzo sie przestraszyłam. Czy to może być cos niepokojącego? Czy taka ilość wydzieliny jest możliwa?! na codzień nie mam takich upławow. Biorę dupshaston 2x1.
W którym tygodniu miałaś coś takiego? Ja dzisiaj zaczynam 13tc.
 
reklama
Hej. Dzisiaj po wstaniu z łóżka poczułam jak coś cieknie mi po udach, poszła do łazienki, zebrałam to papierem toaletowym. Miało konsystencję śluzu, ale bardzo bardzo rzadkiego. Kolor biało-zółty. Po ubraniu bielizny mam na niej żółte ślady. Bardzo sie przestraszyłam. Czy to może być cos niepokojącego? Czy taka ilość wydzieliny jest możliwa?! na codzień nie mam takich upławow. Biorę dupshaston 2x1.
W którym tygodniu miałaś coś takiego? Ja dzisiaj zaczynam 13tc.
Ja bym się nie zastanawiała tylko jechała do lekarza bo może to być infekcja jakąś, moim zdaniem powinnaś iść do lekarza. Też na początku ciąży brałam duphaston ale lekarz mi powiedział że jak coś się dzieje dziwne uplawy czy coś to nie czekać tylko do lekarza początki ciąży bywają różne.
 
Ja też tak miałam tylko upławy były bardziej przezroczyste i wodniste. Wystraszyłam się ze są to wody płodowe pojechałam na IP okazało się ze to upławy przez infekcje i dodatkowo biorę luteinę 200mg. Tak czy siak wizyta u ginekologa konieczna, bo w razie infekcji przepisze Ci coś 😊
 
Właśnie wróciłam z prenatalnych i z dzieckiem wszystko dobrze 🥰 badania ginekologicznego nie miałam, ale mam wizytę u swojej ginekolog w poniedziałek. Dalej bez żadnych innych objawów. Więc to chyba nic niepokojącego.
 
Hej. Dzisiaj po wstaniu z łóżka poczułam jak coś cieknie mi po udach, poszła do łazienki, zebrałam to papierem toaletowym. Miało konsystencję śluzu, ale bardzo bardzo rzadkiego. Kolor biało-zółty. Po ubraniu bielizny mam na niej żółte ślady. Bardzo sie przestraszyłam. Czy to może być cos niepokojącego? Czy taka ilość wydzieliny jest możliwa?! na codzień nie mam takich upławow. Biorę dupshaston 2x1.
W którym tygodniu miałaś coś takiego? Ja dzisiaj zaczynam 13tc.
Tak jest po dupshastonie, ostatnio mialam cale mokre spodenki z piżamy, myslalam, że to wody płodowe tez się strasznie wystraszyłam, okazało się, że to upławy, które są znacznie silniejsze właśnie po dupshastonie :)
 
Dziewczynki a opalacie się? Czy jednak się boicie ? Bo w sumie jak czytam w internetach to piszą, że można, tylko z umiarem wiadomo. Zawsze chodziłam na solarium, bo nie lubiłam się opalać i siedzieć na słońcu parę godzin, no ale teraz z wiadomych powodów na solarkę nie pójdę. Jak myślicie takie posiedzenie na słońcu pol godziny czy godzinkę zaszkodzi ? Taka juz blada jestem, nie mogę na siebie patrzeć 😬
 
reklama
Do góry