reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama

Załączniki

  • IMG_20210618_052351.jpg
    IMG_20210618_052351.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 67
  • IMG_20210618_052351.jpg
    IMG_20210618_052351.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 66
Moje pytania na dzis 😁 dzis dziewczyny chyba bedzie nam ciezko, 34 stopnie 😳😳Czy ktoraś z Was dostala juz np. Trivagin do konca ciązy? Brała MultiUrli na drogi moczowe? I czy ktoraś byla na 1 dniowym pobycie na patologi ciazy na Karowej (cukrzyca ciązowa)?
 
a kiedy powinnas mieć miesiączkę? mój test tak wyglądał 3 dni przed terminem 🙂 zrób sobie taki bardziej czuły w rossmanie są np. tam powinna być ciemniejsza
 
Tak, mamy wybrane i takie już zostanie. Na szczęście dla dziewczynki wybór był prostszy [emoji4]
Macie już imiona dla bobasków? Bo ja niby mam, ale jeszcze nie tak na 100% i ciągle się waham właściwie między 3. Chciałabym mieć taką pewność, że to TO :D
 
Macie już wózki wybrane bądź kupione? Pisałam o nich w innym temacie, ale tam cisza 😶
Na co zwracacie uwagę przy wyborze? Ja patrzyłam na głębokość spacerówki, czy koła są żelowe (bezawaryjność) oraz aluminiowa rama, bo będę nosić po schodach. Wszystko znalazłam w tym modelu https://allegro.pl/oferta/wozek-dzieciecy-tiaro-3w1-dla-dzieci-kunert-9967295878
Miała któraś z Was styczność z tą firmą?
I pytanie o opinię nt. wygladu: czy takie kwiaty pasują do chłopca? Bo mój partner twierdzi, że nie, a mnie się bardzo podobają 😍😁
 
reklama
Macie już wózki wybrane bądź kupione? Pisałam o nich w innym temacie, ale tam cisza 😶
Na co zwracacie uwagę przy wyborze? Ja patrzyłam na głębokość spacerówki, czy koła są żelowe (bezawaryjność) oraz aluminiowa rama, bo będę nosić po schodach. Wszystko znalazłam w tym modelu https://allegro.pl/oferta/wozek-dzieciecy-tiaro-3w1-dla-dzieci-kunert-9967295878
Miała któraś z Was styczność z tą firmą?
I pytanie o opinię nt. wygladu: czy takie kwiaty pasują do chłopca? Bo mój partner twierdzi, że nie, a mnie się bardzo podobają 😍😁
Trochę zgadzam się z twoim mężem. Jakbym zobaczyła ten wózek na ulicy to pewnie pomyslalam bym że w środku jest dziewczynka. A sam wózek wygląda na solidny. Ja dostałam wózek od kuzynki więc też tak bardzo nie przegladalam w necie.
 
Do góry