reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Cześć wam dziewczyny. Jak wasze maluszki ? Moja dzisiaj jakoś mało aktywna 22+4, byłam u gina wczoraj i fikała, a dzisiaj takie słabe ruchy mam. Nie wiem czy to pogoda czy coś się dzieje, bo jak chodzę siku to mnie tak ciągnie pod koniec🤔🙄. Na badaniach moczu wyszło mi , że mam jakieś bakterie i grzyby w moczu do tego wszystkiego jeszcze anemia się przyplątała 😬😔
Na tym etapie ciąży jeszcze może tak być, ze są dni mniejszej aktywności ;) ja się z kolei przejmuje, ze moja jest zbyt ruchliwa bo bardzo często ja czuje 🙈
Jeśli chodzi o pęcherz to bardzo polecam Ci sok z żurawiny, ja pije profilaktycznie raz na dwa tygodnie (pół litrowa butelkę dziele sobie na 4 porcje i pije raz dziennie). Mi na początku ciąży jak miałam kiepskie wyniki moczu lekarz zalecił urosept na 10 dni. Od tamtej pory nie miałam problemów z wynikami moczu.
 
reklama
Dziewczyny hak wygladaja wasze noce? Tzn .sen.Ja sie notorycznie budze,maluch potwornie wywija,od 4 nie spie.Pomijajac fakt,ze nie wiem jak lezec i nie moge sobie miejsca znalezc .Tylko ze mnie taka sierota?🤪
 
Dziewczyny hak wygladaja wasze noce? Tzn .sen.Ja sie notorycznie budze,maluch potwornie wywija,od 4 nie spie.Pomijajac fakt,ze nie wiem jak lezec i nie moge sobie miejsca znalezc .Tylko ze mnie taka sierota?🤪
A w którym jesteś tc? Moja dzidzia jest aktywna w zasadzie dużo w ciągu dnia jak siedzę albo poleguje i tuż przed spaniem zawsze dużo się wierci, ale póki co noce daje mi przesypiać (moze mam mocny sen i nie czuje nocnych kopniaczka a może śpi razem ze mną? Oby tak jej zostało po porodzie ze będzie spała wtedy kiedy mamusia 😅)
 
A w którym jesteś tc? Moja dzidzia jest aktywna w zasadzie dużo w ciągu dnia jak siedzę albo poleguje i tuż przed spaniem zawsze dużo się wierci, ale póki co noce daje mi przesypiać (moze mam mocny sen i nie czuje nocnych kopniaczka a może śpi razem ze mną? Oby tak jej zostało po porodzie ze będzie spała wtedy kiedy mamusia 😅)
Leci 25 tc,ale nie przypominam sobie zeby beda w ciazy z blizniakami tak szalaly.Pewno przez brak miejsca.Jak sie urodzi i dalej bedzie tak po nocach szalec ,to sobie chyba strzele🤣🤣🤣
 
Dziewczyny hak wygladaja wasze noce? Tzn .sen.Ja sie notorycznie budze,maluch potwornie wywija,od 4 nie spie.Pomijajac fakt,ze nie wiem jak lezec i nie moge sobie miejsca znalezc .Tylko ze mnie taka sierota?🤪
Mi pomogła poduszka rogal! Serio, nie wierzyłam, że to może mieć znaczenie, ale kupiłam kilka dni temu i normalnie dobudzić się rano nie mogę tak dobrze mi się śpi 😁 Nawet w nocy na siku już nie wstaje nagle, a wcześniej po 3 razy się budziłam z napiętym brzuchem. W pierwszej ciąży w ogóle takiej poduszki nie miałam i było ok, a teraz mi życie ratuje 😁
 
Miałam USG w 20+2. może któraś z was może mi napisać wymiary HC/AC maluszka bo mi to wyszło 1,03 i kropkę na skali mam tak jakby na początku albo i jeszcze przed normą i nie wiem czy mam się czym przejmować czy jest wszystko ok. W opisie nie ma nic na ten temat napisane. HC 163,8mm AC 153,3 mam
HC 176mm AC 159mm badanie robione w 20t2d
 
Mi pomogła poduszka rogal! Serio, nie wierzyłam, że to może mieć znaczenie, ale kupiłam kilka dni temu i normalnie dobudzić się rano nie mogę tak dobrze mi się śpi 😁 Nawet w nocy na siku już nie wstaje nagle, a wcześniej po 3 razy się budziłam z napiętym brzuchem. W pierwszej ciąży w ogóle takiej poduszki nie miałam i było ok, a teraz mi życie ratuje 😁
Mi pomogła poduszka rogal! Serio, nie wierzyłam, że to może mieć znaczenie, ale kupiłam kilka dni temu i normalnie dobudzić się rano nie mogę tak dobrze mi się śpi 😁 Nawet w nocy na siku już nie wstaje nagle, a wcześniej po 3 razy się budziłam z napiętym brzuchem. W pierwszej ciąży w ogóle takiej poduszki nie miałam i było ok, a teraz mi życie ratuje 😁
Mam ta poduszke tez,ale jakos wszystko inne mnie budzi.No nic.. jeszcze troche i bedziemy wszystkie zoombie😉😉😉
 
Hej dziewczynki, jestem w 22 tygodniu ciąży dziś byłam na prenatalnych miała być dziewczynka, a jest chłopczyk 😅 dobrze, że nic nie kupowałam 🤣. Od kilku dni pobolewał mnie brzuch i dziś się okazało, że szyjka mi się skraca i stąd te bóle :( któraś z Was może ma podobna diagnozę? Doktor przepisał mi Luteinę i magnez..
Hej też jestem w 22 tygodniu, na połówkowym dwa tyg temu mi wyszło ze szyjka 27mm a wczoraj na kontroli 25mm czyli się skraca :( mam polip na szyjce który prawdopodobnie obciąża ją... dostałam luteinę 2x1 i magnez 3x1, zero współżycia no i jak najwiecej odpoczywać. Za dwa tyg kontrola mam nadzieje ze dalej się nie będzie skracać :(
 
Hej też jestem w 22 tygodniu, na połówkowym dwa tyg temu mi wyszło ze szyjka 27mm a wczoraj na kontroli 25mm czyli się skraca :( mam polip na szyjce który prawdopodobnie obciąża ją... dostałam luteinę 2x1 i magnez 3x1, zero współżycia no i jak najwiecej odpoczywać. Za dwa tyg kontrola mam nadzieje ze dalej się nie będzie skracać :(
Nie martw się. Oszczędzaj się i będzie dobrze.
 
reklama
Hej też jestem w 22 tygodniu, na połówkowym dwa tyg temu mi wyszło ze szyjka 27mm a wczoraj na kontroli 25mm czyli się skraca :( mam polip na szyjce który prawdopodobnie obciąża ją... dostałam luteinę 2x1 i magnez 3x1, zero współżycia no i jak najwiecej odpoczywać. Za dwa tyg kontrola mam nadzieje ze dalej się nie będzie skracać :(
Trzymamy kciuki żeby wszystko było dobrze ✊🏻
 
Do góry