reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A rozmiar szyjki jest wypisany w każdym usg ? Bo czytam ze CL to skrot od szyjki, ale na swoim usg nie widzę takiego skrótu
Wiesz co, w pierwszej ciąży miałam na każdym wydruku, ale normalnie wpisane długość szyjki, a w tej ciąży nie znalazlam na tych wydrukach, być może będzie pod tym skrótem, sprawdzę jak wrócę z pracy.
 
reklama
Cześć wam dziewczyny. Jak wasze maluszki ? Moja dzisiaj jakoś mało aktywna 22+4, byłam u gina wczoraj i fikała, a dzisiaj takie słabe ruchy mam. Nie wiem czy to pogoda czy coś się dzieje, bo jak chodzę siku to mnie tak ciągnie pod koniec🤔🙄. Na badaniach moczu wyszło mi , że mam jakieś bakterie i grzyby w moczu do tego wszystkiego jeszcze anemia się przyplątała 😬😔
 
Cześć wam dziewczyny. Jak wasze maluszki ? Moja dzisiaj jakoś mało aktywna 22+4, byłam u gina wczoraj i fikała, a dzisiaj takie słabe ruchy mam. Nie wiem czy to pogoda czy coś się dzieje, bo jak chodzę siku to mnie tak ciągnie pod koniec🤔🙄. Na badaniach moczu wyszło mi , że mam jakieś bakterie i grzyby w moczu do tego wszystkiego jeszcze anemia się przyplątała 😬😔
Nie denerwuj się na zapas, tez tak mialam, że przez jeden dzień mały ruszał się malo, a znowu na drugi dzień non stop. Jak bardzo się martwisz to zjedz coś słodkiego odczekaj z pół godziny i połóż się na lewy bok wtedy powinna się poruszyć ( u mnie to działało) Jeśli masz bakterie w moczu to niech przepisze Ci coś ginekolog, im szybciej tym lepiej 🙂
 
Nie denerwuj się na zapas, tez tak mialam, że przez jeden dzień mały ruszał się malo, a znowu na drugi dzień non stop. Jak bardzo się martwisz to zjedz coś słodkiego odczekaj z pół godziny i połóż się na lewy bok wtedy powinna się poruszyć ( u mnie to działało) Jeśli masz bakterie w moczu to niech przepisze Ci coś ginekolog, im szybciej tym lepiej 🙂
Dostałam od niego monural jednorazowo mam wziąć i do tego dużo pić wody i produkty z witaminą C
 
reklama
Cześć wam dziewczyny. Jak wasze maluszki ? Moja dzisiaj jakoś mało aktywna 22+4, byłam u gina wczoraj i fikała, a dzisiaj takie słabe ruchy mam. Nie wiem czy to pogoda czy coś się dzieje, bo jak chodzę siku to mnie tak ciągnie pod koniec🤔🙄. Na badaniach moczu wyszło mi , że mam jakieś bakterie i grzyby w moczu do tego wszystkiego jeszcze anemia się przyplątała 😬😔
Mi też się wydawało że się mało rusza przez dwa dni ale teraz to nadrabia 🙂 a propos badań to mi też cały czas wychodzi. Jak za mało krwinek to teraz coś z sercem. Byłam dziś u kardiologa i on nie widzi żadnych nieprawidłowości ale kazal mi kontrolować ciśnienie dwa razy dziennie i zapisał na holtera.
 
Do góry