reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Mój mąż wczoraj miał rozwolnienie i wymiotował. Mdłości to nawet nie odczułam, ale rozwolnienia dostałam 😂 Już mi tak organizm wariuje, że czuję się jakbym układała puzzle z miliona kawałków xD
 
Mój mąż wczoraj miał rozwolnienie i wymiotował. Mdłości to nawet nie odczułam, ale rozwolnienia dostałam [emoji23] Już mi tak organizm wariuje, że czuję się jakbym układała puzzle z miliona kawałków xD

Moje dziecko ma od wczoraj biegunkę, na szczęście bez wymiotów [emoji849] mam nadzieje, że mnie nie zarazi...
 
Do męża jeszcze nie dotarło, że zostanie ojcem :D także on jeszcze nie przeżywa, czeka do środy ^^ w środę mam kolejne USG i jak będzie wzrost maluszka i dalej będzie bijące serduszko to powiedział, że wykrzyczy to całemu światu :D
Oooo widzisz :)mój partner tez jeszcze nie wierzy w to;)
A właśnie jak zareagowali wasi mężowie/partnerzy na wieść o dziecku ?:€
 
reklama
Oooo widzisz :)mój partner tez jeszcze nie wierzy w to;)
A właśnie jak zareagowali wasi mężowie/partnerzy na wieść o dziecku ?:€
U mnie teraz jest przerażenie :D Niby się na początku ucieszył, ale teraz ma ciche dni, chodzi jakby ktoś go pobił, woli sam siedzieć - nie mam nic przeciwko, musi sobie wszystko w głowie poukładać :D a że młodzi jesteśmy to w sumie mógł być dla niego lekki szok
 
Do góry