reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dzewczyny piszcie mi na priv. Wasze imiona. Ile macie lat. Ile macie dzieci. Ktora ciaza .Na kiedy termin porodu. [emoji16] to fzisiaj lub jutro zrobię liste.

Oczywiscie osoby ktore chca sie na niej znalesc![emoji5]
 
reklama
Nadrobie Was wieczorem.
Maly mi daje dzisiaj popalic i cos mam bole takie jak na miesiączke. Oby to przeszlo jak chwile odpoczne.
 
Dziewczyny, a czy jesteście na grupie wrześniowych mam na Facebooku? Tam też sporo dziewczyn pisze o plamieniach, kurde jakieś takie natezenie wrod wrześniowek jest :(
 
Gdyby nie wrześniowe poronienie z pewnością byłoby łatwiej😶
Może i byłoby łatwiej, ale strach ten sam chyba. Moja druga ciąża, a stresuje sie chyba jeszcze bardziej, niż przy pierwszej 🤷🏻‍♀️
Jeszcze 2godziny w pracy[emoji2962] zasypiam na stojąco. Cały czas ziewam, oczy mi się kleją. W głowie kalafior z bułką tartą!
Miałam identycznie, non stop bym spała teraz :( dobrze, że Mąż zabiera Małą na spacery i do sklepu, to właśnie leżę i próbuje kimnac 🤩
Już po wizycie... Niby wszystko dobrze 🙂 pęcherzyk 1.34cm ciałko żółte w pęcherzyku 3mm 🥰 jakiś malutki krwiaczek jest, którego mam wyleżeć 🙂 i zmniejszono dawkę acardu bo podobno za mocna 75 i mam jakiś inny przepisany 😉 jeszcze 2 tyg i prawdopodobnie zwolnienie 🙂 myślałam że popracuje do marca ale jednak życie pisze inne scenariusze 😉 byle okruszek był zdrowy 🥰🥰🥰
Super, zdrowie najważniejsze ;)
Dziewczyny ja również się z Wami żegnam. Od zeszłego tygodnia źle się czułam, mialam wysokie ciśnienie, ogólny niepokój, wysoki cukier na czczo (w poprzedniej ciąży cukrzyca ciążowa). W poniedziałek poszłam na wizytę, lekarz nic nie widział w macicy, podejrzewał poronienie lub ciąże pozamaciczna. Zlecił podwojne badanie beta hcg w odstępie 48 godzin. W międzyczasie dostałam krwawienia, beta spadła. Stwierdzono ciąże biochemiczna.
Trzymam za Was kciuki i życzę dużo spokoju i zdrowia!
Przykro mi bardzo :(
Najważniejsze to znaleźć lekarza, któremu się najzwyczajniej w świecie ufa [emoji846]
Mam nadzieję, że ten, na którego teraz zmieniam, będzie faktycznie taki, któremu będę mogła zaufać. Super, że macie takich, że możecie się czuć spokojne. Ja się przekonam 26-go :)
Wyleciał jakby worek czy cos,taki duży.. Więc już po wszystkim, takie coś wyleciało mi w maju tylko większe bo ciaza starsza była.
No widocznie tak musiało być.. Czgos muszę się nauczyć, tylko czemu życie tak drastycznie chce mi to pokazać.
Nie wiadomo, co w takich sytuacjach powiedzieć :( Trzymaj się!
Trochę się tu działo dzisiaj, ja mam ciężkie dni w pracy ostatnio, staram się nadrabiać popołudniem.
Dzisiaj nie udało mi się iść na betę, kolejka taka, że stałabym chyba z godzinę na dworze, jutro pojadę ;)
 
Ja się z wami żegnam, właśnie chlupnela mi krew.. Jak wtedy w maju. Jestem załamana
Bardzo mi przykro, że Cię to znów spotkało. To chyba nie może być przypadek. Wiem że teraz się odechciewa wszystkiego, ale daj sobie czas i jak będziesz gotowa poszukaj dobrego lekarza, zajrzyj na wątek o poronieniach. Napewno jest jakaś przyczyna, która wystarczy znaleźć i wyeliminować. Ech życie jest potwornie niesprawiedliwe. Mam nadzieję, że po tej burzy wyjdzie dla Ciebie w końcu słońce.
 
Kurde dziewczyny ale dużo złych informacji u nas dziś :;((
Mnie tak zaczął brzuch bolec kirde :(((( i nie wiem co mam zrobić :( boje się strasznie
 
Kurde dziewczyny ale dużo złych informacji u nas dziś :;((
Mnie tak zaczął brzuch bolec kirde :(((( i nie wiem co mam zrobić :( boje się strasznie
Połóż się i odpocznij. Może się w jakiś sposób przeciążyłaś i stąd te bóle . Jeśli nie przejdzie to może spróbuj no.s.p.e zażyć
 
Połóż się i odpocznij. Może się w jakiś sposób przeciążyłaś i stąd te bóle . Jeśli nie przejdzie to może spróbuj no.s.p.e zażyć
No tak muszę zrobić :( leżę ciagle od 15 odkąd przyszłam . Zasnęłam ba chwile i taki ból brzucha mnie obudził :( nie w podbrzuszu tylko bardziej przy żołądku :(
 
reklama
Do góry