reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
W ciąży prace typu mycie okien i wieszanie firanek są niewskazane. Też o tym podnoszeniu rąk słyszałam, że więzadła macicy się naciągają. Dlatego ja tam wolę takich prac unikać i dmuchać na zimne. Ja na początku zaczekam z kwiatami robić porzadki i przenosić ciężkie donice to na drugi dzień krwawienia miałam teraz muszę sobie odpuścić takie prace.
 
Dziewczyny, a macie czasem takie wrażenie, ze czujecie nacisk (podobny jak w przypadku pełnego pęcherza albo wzdęć) tylko zdecydowanie tam niżej, w podbrzuszu? Ja dziś tak mam od rana i nie wiem, czy to normalne. Nie jest to na pewno zwykły ból brzucha.
Ja od kilku dni wyrazny nacisk na pęcherz czuję, a jak siku idę to tka jakby mniej idzie... Może to macica juzż tak na pęcherz uciska czy coś, bo czuję wlasnie coś jakby ścisk z powodu braku miejsca na luzy w podbrzuszu.

A pomyslec, że bedac w ciąży z corką takie rzeczy mnie nawet ni3 ruszały, a tym razem wyrqznie wsluchuje ise w swoje cialo.
 
To jeszcze podpytam o jedna rzecz ja akurat będę robić sanco bo to oferują w szpitalu w którym pracuje moj lekarz. Pewnie przy nifty tez są różne wersje robisz ta najbardziej rozszerzona czy podstawowa? Bije się z myślami która opcje wybrać :)
Ja już idę na łatwiznę i zapytałam położna o te wersje i ona powiedziała, że moja lekarka zawsze rekomenduje te najbardziej rozszerzone, wiec na takie się zdecydowałam :)
 
W ciąży prace typu mycie okien i wieszanie firanek są niewskazane. Też o tym podnoszeniu rąk słyszałam, że więzadła macicy się naciągają. Dlatego ja tam wolę takich prac unikać i dmuchać na zimne. Ja na początku zaczekam z kwiatami robić porzadki i przenosić ciężkie donice to na drugi dzień krwawienia miałam teraz muszę sobie odpuścić takie prace.
Umyłam tylko jedno okno w salonie na szczęście, niestety było tak brudne, a bardzo świeci mi w nie słońce i wszystko widać. A jutro mam gości... Ale dobrze wiedzieć, dzięki!
 
Ja od kilku dni wyrazny nacisk na pęcherz czuję, a jak siku idę to tka jakby mniej idzie... Może to macica juzż tak na pęcherz uciska czy coś, bo czuję wlasnie coś jakby ścisk z powodu braku miejsca na luzy w podbrzuszu.

A pomyslec, że bedac w ciąży z corką takie rzeczy mnie nawet ni3 ruszały, a tym razem wyrqznie wsluchuje ise w swoje cialo.
To ja tak mam. Niby się chce mocno sikac, idę sikac a tam leci mało.. Takie parcie..
 
Umyłam tylko jedno okno w salonie na szczęście, niestety było tak brudne, a bardzo świeci mi w nie słońce i wszystko widać. A jutro mam gości... Ale dobrze wiedzieć, dzięki!
tez słyszałam,ze nie można,a nie mam kogo o to poprosić 😔 i chyba na wiosnę wezmę jakaś Panią co mi umyje 😊
 
reklama
Czyli jest chyba tak jak mówi, wyluzuj. Gdzieś to wszystko musi się pomieścić
Zobaczysz, jak na końcówce bedziemy narzekać na wielki brzuch i modlić się żeby już urodzić [emoji23] pamiętam jak z młodą w ciazy bylam, to ciezko mi bylo zejsc pod blok na ławeczkę posiedzieć na dworze [emoji1787]
 
Do góry