reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Po ciąży szybciej zezucisz niż ja [emoji23][emoji1787] mam ambitne plant, po pologu się zważyć, i od tej wagi zjeżdzac do 60 kilo [emoji23] przed ciążą z corką wazylam 57, co pryz moim wzroscie 176 cm jest na dolnej grranicy normlanej wagi. Ale teraz w zupelnosci 60 mi wystarczy. Czyli do wrzesnia 2022 mamy czas [emoji1787]
🤣🤣🤣. Trzymam Cię za słowo. Będziesz miała za zadanie trzymać mnie za mordę 🤣
 
reklama
Dobra laski, jeszcze nie nadrabiam was, bo jestem zbyt podekscytowana. Jestem po wizycie, wszystko wporzo 💪 wiadooomo! Bobo machał i macał się po głowie. Dziś mamy 10+02 i zostaje ostatecznie termin 14.09.
Ta moja lekarka jest taka suuuuuper. Powiedziała, że serduszko uderza 167/min mówi: jak Pani będzie się z kimś porównywać, to proszę.... Na co mówię, ja nie z tych, wierzę nauce, a nie internetowi i mówi, ufff to dobrze, chociaż jedna. W każdym razie na tym etapie, wszysciuteńko jest ok. Aaaaaaale! Dopiero zwróciła uwagę na moją wagę... Mówi: po pani tych kg nie widać... Robimy krzywą. Także, bleeeee, czeka mnie picie tego.

Pytałam znowu o szczepienie, mówi, żeby się szczepić, także będę wam przecierać szlaki. Byleby nie zechcieli mnie szczepić przed końcem 1. trymestru.

To tyle newsów, idę teraz potańczyć, bo rano nie tańczyłam i stres był! Ahoj! ❤️
 
🤣🤣🤣🤣 . Pytałaś o te prenatalne? Mi w ogóle powiedziała, że płeć to raczej w 18 tyg poznam a nie na prenatalnych. 🥴
Nie kwalifikuje się..
Akurat w poczekalni dostałam. Mailowo odp z helse direktoratet (norweskiej służby zdrowia). Ze owszem zmiany w systemie badań genetycznych będą ale nadal obowiązują stare zasady czyli 38+..

Mój lekarz powiedział że ginekolog do którego idę na USG w 12 tc to wg niego najlepszy ginek w okolicy specjalista i jeśli on coś znajdzie w usg wtedy moge liczyć na więcej wtedy już darmowych badań..
Dostałam tez juz wizytę w szpitalu na USG 21. 4 to będzie jakiś 19tc. 🙈 Więc jeśli nie 9. 3 to pewnie dopiero pod koniec kwietnia poznam płeć.
 
Nie kwalifikuje się..
Akurat w poczekalni dostałam. Mailowo odp z helse direktoratet (norweskiej służby zdrowia). Ze owszem zmiany w systemie badań genetycznych będą ale nadal obowiązują stare zasady czyli 38+..

Mój lekarz powiedział że ginekolog do którego idę na USG w 12 tc to wg niego najlepszy ginek w okolicy specjalista i jeśli on coś znajdzie w usg wtedy moge liczyć na więcej wtedy już darmowych badań..
Dostałam tez juz wizytę w szpitalu na USG 21. 4 to będzie jakiś 19tc. 🙈 Więc jeśli nie 9. 3 to pewnie dopiero pod koniec kwietnia poznam płeć.
Normalnie , ja nie wiem jak te dziewczyny wytrzymują z dwoma usg normalnie
 
No mówię, że mózg mi odjęło. Te stresy to chyba dlatego, że musiałam w pracy powiedzieć. Uczę na podyplomówce i kasę za ten semestr mam dostać w lipcu, a chce iść pod koniec maja na zwolnienie, więc wtedy ta kasa by się nie wliczała do średniej z 12 miesięcy, tak samo jak nadgodziny, za ten rok, które są wypłacę raz w roku w sierpniu :/ także muszą mi zmienić umowę zlecenia na podyplomówce, żeby wcześniej moc zapłacić. Dobrze to rozkminiłam? Była tu kadrowa, pamiętam :-)

A poza tym to któraś pisała dziś o zupce chińskiej... no i teraz nie chcę niczego innego jeść tylko zupkę! Przyjdzie do mnie za godzinę dopiero, także tego... jak to się nazywało? Cierpliwość? No czekam, czekam 😂
Tez właśnie zupkę zjadłam chińska. Co jecie vifona? Jakie kolory? ;)
 
Dobra laski, jeszcze nie nadrabiam was, bo jestem zbyt podekscytowana. Jestem po wizycie, wszystko wporzo 💪 wiadooomo! Bobo machał i macał się po głowie. Dziś mamy 10+02 i zostaje ostatecznie termin 14.09.
Ta moja lekarka jest taka suuuuuper. Powiedziała, że serduszko uderza 167/min mówi: jak Pani będzie się z kimś porównywać, to proszę.... Na co mówię, ja nie z tych, wierzę nauce, a nie internetowi i mówi, ufff to dobrze, chociaż jedna. W każdym razie na tym etapie, wszysciuteńko jest ok. Aaaaaaale! Dopiero zwróciła uwagę na moją wagę... Mówi: po pani tych kg nie widać... Robimy krzywą. Także, bleeeee, czeka mnie picie tego.

Pytałam znowu o szczepienie, mówi, żeby się szczepić, także będę wam przecierać szlaki. Byleby nie zechcieli mnie szczepić przed końcem 1. trymestru.

To tyle newsów, idę teraz potańczyć, bo rano nie tańczyłam i stres był! Ahoj! ❤️

Ale ekstra wieści ❤️❤️❤️ go girl!
 
Nie kwalifikuje się..
Akurat w poczekalni dostałam. Mailowo odp z helse direktoratet (norweskiej służby zdrowia). Ze owszem zmiany w systemie badań genetycznych będą ale nadal obowiązują stare zasady czyli 38+..

Mój lekarz powiedział że ginekolog do którego idę na USG w 12 tc to wg niego najlepszy ginek w okolicy specjalista i jeśli on coś znajdzie w usg wtedy moge liczyć na więcej wtedy już darmowych badań..
Dostałam tez juz wizytę w szpitalu na USG 21. 4 to będzie jakiś 19tc. 🙈 Więc jeśli nie 9. 3 to pewnie dopiero pod koniec kwietnia poznam płeć.
A wizyty będziesz mieć co miesiąc takie do pogadania? Bo nie widzę sensu chodzić tam czesciej. Ja mam polska położna, ale już taka zeszwedziala jest 🤣
 
reklama
A jak tylko zdejma kwarantanne I te cholerne testy do Se to polecę do Pl I zrobię sobie usg 15 D że wszystkimi opcjami dodatkowymi 🤣🤣🤣🤣
Mam taki sam plan. Co do testów nipt /pappa to mi powiedział że kobiety latają za granice wlasnie.
Powieezial mi ze nie tak dawno temu lekarze w norwegii widząc wady genetyczne plodu i deformacje nie musieli informować pacjentek o tym.. O zgrozo...
 
Do góry