reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Jeżeli lekarz uzna, że będzie za male i na tej podstawie nie będzie mógł zrobić badań, na pewno wyznaczy Ci drugi termin, jakoś Cię wciśnie między inne pancjentki albo przed czy po innych.
Musisz być dobrej myśli i przestać się nakręcać :)

Mówię Ci to ja, chociaż jeszcze kilka tygodni temu sama nieźle panikowałam, ale jeden z wpisów @helloitsmeanna podziałał na mnie uspokajająco 🥰
Dokładnie. Myślę, że lekarz nie podejmie się badania, jeśli dziecko będzie za małe :) W którym tygodniu miałabyś mieć prenatalne?
Wiecie też jak to jest.. Poprzedni lekarz, od którego uciekłam mówi: przyjdzie Pani 23-go, a później od razu za 2 tyg. prenatalne. W domyśle: bo będzie Pani w tygodniu w którym zalecane są prenatalne. I pewnie sporo lekarzy jest takich, którzy sugerują się tylko terminem (nie mówię, że oni są niedobrzy), ale mam wrażenie, że tak to trochę wygląda. Sama na takiego trafiłam w pierwszej ciąży. Ten ma inne podejście.
 
reklama
Aa, możliwe że tak, mogą tylko dzwonić albo coś w tym stylu
Pocieszam się tak, bo z drugiej strony przeraża mnie trochę to że mogłabym im przypadkiem nie otworzyć drzwi 🙈

Bardzo źle śpię w nocy, przez co budzę się dopiero po 10:00. No i dzisiaj tyle co wyszłam z sypialni i słyszę że ktoś puka. Idę zobaczyć, no jakaś kobieta. To lecę po jakiś kocyk, cokolwiek żeby się okryć, potem otwieram drzwi a przed drzwiami nikogo 🙈 to była listonoszka, znajoma na szczęście to wsadziła przesyłkę do skrzynki.
Ale jakby to byl ZUS to nie wiem 🙈
 
No normalnie nie wierzę, że Ciebie dopadły stresy 😏😏😏

Wszystko jest dobrze!!!! ❤️❤️❤️
No mówię, że mózg mi odjęło. Te stresy to chyba dlatego, że musiałam w pracy powiedzieć. Uczę na podyplomówce i kasę za ten semestr mam dostać w lipcu, a chce iść pod koniec maja na zwolnienie, więc wtedy ta kasa by się nie wliczała do średniej z 12 miesięcy, tak samo jak nadgodziny, za ten rok, które są wypłacę raz w roku w sierpniu :/ także muszą mi zmienić umowę zlecenia na podyplomówce, żeby wcześniej moc zapłacić. Dobrze to rozkminiłam? Była tu kadrowa, pamiętam :-)

A poza tym to któraś pisała dziś o zupce chińskiej... no i teraz nie chcę niczego innego jeść tylko zupkę! Przyjdzie do mnie za godzinę dopiero, także tego... jak to się nazywało? Cierpliwość? No czekam, czekam 😂
 
Dokładnie. Myślę, że lekarz nie podejmie się badania, jeśli dziecko będzie za małe :) W którym tygodniu miałabyś mieć prenatalne?
Wiecie też jak to jest.. Poprzedni lekarz, od którego uciekłam mówi: przyjdzie Pani 23-go, a później od razu za 2 tyg. prenatalne. W domyśle: bo będzie Pani w tygodniu w którym zalecane są prenatalne. I pewnie sporo lekarzy jest takich, którzy sugerują się tylko terminem (nie mówię, że oni są niedobrzy), ale mam wrażenie, że tak to trochę wygląda. Sama na takiego trafiłam w pierwszej ciąży. Ten ma inne podejście.
Te pytania trzeba zadać @gosiax5 :)
Mój post był odpowiedzią do niej :)
 
No mówię, że mózg mi odjęło. Te stresy to chyba dlatego, że musiałam w pracy powiedzieć. Uczę na podyplomówce i kasę za ten semestr mam dostać w lipcu, a chce iść pod koniec maja na zwolnienie, więc wtedy ta kasa by się nie wliczała do średniej z 12 miesięcy, tak samo jak nadgodziny, za ten rok, które są wypłacę raz w roku w sierpniu :/ także muszą mi zmienić umowę zlecenia na podyplomówce, żeby wcześniej moc zapłacić. Dobrze to rozkminiłam? Była tu kadrowa, pamiętam :-)

A poza tym to któraś pisała dziś o zupce chińskiej... no i teraz nie chcę niczego innego jeść tylko zupkę! Przyjdzie do mnie za godzinę dopiero, także tego... jak to się nazywało? Cierpliwość? No czekam, czekam 😂
A mogą Ci zmienić grafik/pan zajęć, żeby wszystkie godziny z Twojego przedmiotu wyrobić do końca maja, i ewentualnie potem zostawić tylko zaliczenie? :)
 
Aa, możliwe że tak, mogą tylko dzwonić albo coś w tym stylu
Kiedyś ale to dawno,dostałam list z wezwaniem na konkretny termin
Byłam już gruba,parę pytań,czysta formalność,ale ja się bardzo w takich sytuacjach denerwuje
W domu moze nie działać dzwonek, możesz mocno spać, masz prawo być nie do życia, dzwonek albo się zepsuł albo wyczerpały się baterie albo korki wybilo, albo brałaś prysznic no nie wiem czy oni to tak biorą serio te kontrole
Co innego jak ktoś niby choruje na kręgosłup lub grype a maluje chałupę
A co może robić ciężarna żeby się przyczepić?
 
reklama
Do góry