reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Macie jakieś sposoby na odkładanie pieniędzy na wakacje/wycieczki?
Ja mam skarbonkę do której wrzucam codziennie 5 zł dodatkowo mąż wrzuca każda 5 jaka ma
My mamy juz odlozone na wakacje, ale tak jak Ty wrzucamy do skarbonki, ja dziennie jakies drobne a M dziennie 10zl.
 
Dziewczyny, właśnie sobie podliczyłam ile wyszły mnie wszystkie prywatne badania i się wkur...lam. Zadzwoniłam do przychodni, o skierowanie na podstawowe badania w ciąży NA NFZ, i o 17.30 mam teleporade, ciekawe czy mi wypisze na to co chce. 🤔🤣😡
A to co jeszcze musisz robic skoro juz tyle wydałas?
 
Macie jakieś sposoby na odkładanie pieniędzy na wakacje/wycieczki?
Ja mam skarbonkę do której wrzucam codziennie 5 zł dodatkowo mąż wrzuca każda 5 jaka ma
Ja mam na koncie saszetke osobna i generalnie tam odkładam wszytskie wolne środki :) Ale ja mam cel inny niz wakacje. Zbieram na nowa działkę bo chce kiedyś zmienić nasz dom.
 
My mamy juz odlozone na wakacje, ale tak jak Ty wrzucamy do skarbonki, ja dziennie jakies drobne a M dziennie 10zl.
My też mamy na kupce ale ta skarbonka to taki plusik
Rok temu sama zbierałam M trochę pomógł i miałam 2 tys. Łatwiej wtedy planować gdzie,i na ile😊
Tak mu się to spodobało że w tym roku kupiłam duża skarbonkę szklaną świnkę i razem zbieramy,otwieramy w przyszłym roku myślę że 5 tys się nazbiera👍
 
Ja za opakowanie płace około 25-30 zł. Biorę 2 tabletki dziennie.

Dziś miałam USG, dzidziuś ma 2 cm, wszystko prawidłowo. Termin na 26 września.
Lekarz stwierdził, że mam grzybicę, dostałam globulki na to.
Jakie globulki? Jaka nazwa i czy na receptę? Bo prywatny mi mówił właśnie żebym jakies globulki kupiła a z nfz dał mi jakiś antybiotyk
 
Kupiłam leginsy Lidla,zdążyłam zanim podmokłym 🙄 są super,miałam kiedyś z h&m i mi z tyłka leciały a te są super
Za dwie pary dałam 35 zł.za to jeansy od nich dla mnie beznadzieja
 
My też mamy na kupce ale ta skarbonka to taki plusik
Rok temu sama zbierałam M trochę pomógł i miałam 2 tys. Łatwiej wtedy planować gdzie,i na ile😊
Tak mu się to spodobało że w tym roku kupiłam duża skarbonkę szklaną świnkę i razem zbieramy,otwieramy w przyszłym roku myślę że 5 tys się nazbiera👍
Nasz młody w tamtym roku dostał właśnie taką szklaną skarbonkę z której się nie da podbierać. Miał rozbić po roku. Jak rozbił i zliczył to miał 2200 😱😱😱 Ja tyle nawet na komunię nie dostałam. Ja nie potrafię oszczędzać ile mam tyle wydam.
 
reklama
Do góry